Nowy środkowy w lubelskiej Politechnice!

Konrad Stajer jest czwartym wzmocnieniem LUK Politechniki przed sezonem 2020/2021 | foto LUK Politechnika Lublin

sport Najlepiej punktujący i najlepiej atakujący środkowy dwóch poprzednich sezonów w KRISPOL 1. lidze - takimi wyróżnieniami może pochwalić się nowy nabytek LUK Politechniki Lublin.

dsm

Opublikowano: 9 czerwca 2020 15:56 | Aktualizacja: 10 czerwca 2020 09:59

We wtorkowe popołudnie przedstawiciele lubelskiego klubu siatkarskiego poinformowali o czwartym wzmocnieniu przed sezonem 2020/2021. Do zespołu prowadzonego przez Macieja Kołodziejczyka dołączył Konrad Stajer. 26-latek gra na pozycji środkowego.


Urodzony w Sosnowcu siatkarz przez ostatnie dwa sezony bronił barw występujących w KRISPOL 1. lidze AZS-u AGH Kraków oraz MCKiS Jaworzno. W przeszłości mierzący 199 cm wzrostu zawodnik grał także w TS Volley Rybnik i Contimax MOSiR Bochnia.


"Został najlepiej punktującym środkowym dwóch ostatnich sezonów w I lidze z wynikiem 515 zdobytych punktów, najlepiej atakującym środkowym dwóch ostatnich sezonów w I lidze oraz trzecim najlepiej blokującym spośród wszystkich siatkarzy grających przez dwa ostatnie sezony w I lidze. Ponadto Konrad Stajer w kampanii 2019/2020 zgarnął trzy statuetki MVP, a w meczu przeciwko Lechii Tomaszów Mazowiecki zdobył aż 20 punktów" - opisuje swojego nowego gracza LKPS-u na oficjalnej stronie internetowej klubu.


Wcześniej klub poinformował o pozyskaniu Jakuba Wachnika, Szymona Romacia oraz Nevena Majstorovicia.