Reklama

Reklama

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie odchodzi na emeryturę

Opublikowano: 5 lutego 2021 17:13
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Radek Bąchór - Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie po ponad 30 latach służby przeszedł na emeryturę. Odpowiedzialny był za nadzór nad służbą prewencyjną w lubelskim garnizonie Policji.

Reklama

Inspektor Radek Bąchór pracę zaczął w 1990 roku w Komendzie Rejonowej Policji w Olkuszu. Tam przeszedł poszczególne szczeble kariery pełniąc służbę w pionie kryminalnym, a w kolejnych latach w służbie prewencyjnej i w 2005 roku objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Olkuszu. W 2014 roku został Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Krakowie, a w 2016 roku Komendantem Powiatowej Policji w Chrzanowie. Natomiast ze służbą w Lubelskim Garnizonie Policji związany był od lutego 2018 roku, jako Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

Był Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie w zakresie nadzoru nad służbą prewencyjną. Przez ostatnie lata policjanci ruchu drogowego dokładali starań w celu poprawy bezpieczeństwa na drogach. Funkcjonariusze pionu prewencji pilnowali porządku zabezpieczając szereg imprez, w tym o podwyższonym ryzyku. Mundurowi prewencji i ruchu drogowego dbali m.in. o bezpieczeństwo mieszkańców Lublina i turystów w trakcie organizowanych m.in. w Lublinie Mistrzostw Świata FIFA u-20 i meczu piłki nożnej w ramach Finału "Totolotek Puchar Polski 2020”. Pilnowali też przestrzegania wprowadzonych pandemicznych obostrzeń i współpracowali z innymi służbami. 

W trakcie swojej służby inspektor Radek Bąchór był odznaczany, m.in. Srebrną i Złotą  Odznaką "Zasłużony Policjant” oraz Medalem Srebrnym "Za Długoletnią Służbę”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 6 miesięcy temu | ocena +1 / -0

  you

  no comment

 • 6 miesięcy temu | ocena +4 / -1

  Cudak

  Podczas większych imprez zazwyczaj przebywał na urlopie.

 • 6 miesięcy temu | ocena +2 / -4

  parobek

  Po 40 latach pracy przechodziłam na emeryturę dostając ochłapy wynagrodzenie i teraz dostaję 2 tys. brutto emerytury i gazety o mnie nie pisały, że tyle lat byłam polskim parobkiem