Reklama

Reklama

Województwo lubelskie: rusza konkurs "Lubelskie Pięknieje. Jak Fundusze Europejskie zmieniają Twoją okolicę”

Opublikowano: 24 maja 2021 06:40
Autor: | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Województwo lubelskie: rusza konkurs "Lubelskie Pięknieje. Jak Fundusze Europejskie zmieniają Twoją okolicę” - Zdjęcie główne

Województwo lubelskie: rusza konkurs "Lubelskie Pięknieje. Jak Fundusze Europejskie zmieniają Twoją okolicę” | foto Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza uczniów szkół podstawowych z całego regionu do udziału w konkursie plastycznym "Lubelskie Pięknieje. Jak Fundusze Europejskie zmieniają Twoją okolicę”. Do wygrania są m.in. elektryczne deskorolki i smartwatche.

Reklama

Żeby wziąć udział w konkursie należy wysłać wraz ze zgłoszeniem, podpisanym przez rodzica lub prawnego opiekuna, pracę plastyczną w rozmiarze A4 lub A3, wykonaną dowolną techniką (np. wyklejanki, wydzieranki, grafiki, kolaże i wszelkie techniki mieszane). Tematem przewodnim prac powinna być zmieniająca się okolica, region lub całe województwo lubelskie dzięki Funduszom Europejskim. Jury będzie wybierać laureatów w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I –III oraz klasy IV -VIII, których prace będą wyróżniać się oryginalnością, pomysłowością, estetyką, ale także zgodnością z tematyką konkursu.

- Polska od 17 lat jest członkiem Unii Europejskiej. W tym czasie nasze „małe ojczyzny” bardzo się zmieniły dzięki funduszom unijnym. Chcemy zobaczyć te zmiany oczami naszych młodych mieszkańców - mówi Jarosław Stawiarski, marszałek Województwa Lubelskiego.

Laureaci trzech pierwszych miejsc w obu kategoriach konkursowych otrzymają nagrody rzeczowe, w tym m.in. elektryczne deskorolki i smartwatche. Komisja przyzna jeszcze wyróżnienia w obu kategoriach w formie upominków reklamowych związanych z Funduszami Europejskimi.

CZYTAJ TAKŻE: Trwa konkurs "Lubelskie. Smakuj życie!” na najlepszy film [WIDEO]

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 24 czerwca. Uroczyste wręczenie nagród zaplanowano we wrześniu. Konkurs wpisuje się w tegoroczne obchody VIII edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, których finał odbędzie się od 17 do 19 września.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.