Reklama

Reklama

Uczniowie dowiedzą się więcej o Lublinie i urzędach? Radny Choduń ma pomysł jak to zrobić

Opublikowano: 28 stycznia 2021 12:41
Autor: Joanna Niećko | Zdjęcie: DSM - Piotr Choduń

Uczniowie dowiedzą się więcej o Lublinie i urzędach? Radny Choduń ma pomysł jak to zrobić - Zdjęcie główne

Uczniowie dowiedzą się więcej o Lublinie i funkcjonowaniu urzędów? Radny Choduń zaproponował stworzenie materiałów informacyjnych | foto DSM - Piotr Choduń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Radny miejski Piotr Choduń zaproponował stworzenie materiałów promocyjno-informacyjnych dla dzieci i młodzieży. Miałyby być to prezentacje lub krótkie fimy, z których można by się dowiedzieć m.in. jak załatwiać sprawy urzędowe i jak funkcjonuje Budżet Obywatelski.

Reklama

Piotr Choduń (klub radnych prezydenta Krzysztofa Żuka) napisał interpelację do prezydenta Żuka w sprawie stworzenia materiałów promocyjno-informujących dotyczących miasta Lublin dla dzieci i młodzieży do wykorzystania w ramach lekcji wychowawczych.

Zdaniem radnego materiały w formie prezentacji lub krótkich filmików dotyczyć by mogły funkcjonowania różnych dziedzin życia społecznego. Wymienił kilka i są to: jak załatwić sprawy urzędowe (kiedy osobiście a kiedy online, jak korzystać z informacji na stronach miasta), co warto zwiedzić w Lublinie (muzea, galerie sztuki, szlaki turystyczne,miejsca” inspiracji”, gry miejskie), jak funkcjonują instytucje kultury w mieście (domy kultury,biblioteki), jaka jest oferta sportowo-rekreacyjna oraz jakie są zasady funkcjonowania Budżetów Obywatelskich?

- W/w materiały można byłoby udostępnić instytucjom szkolnym, do wykorzystania na zajęciach wychowawczych. Szczególnie teraz w dobie pracy zdalnej tego typu materiały pomocne mogą być w procesie edukacyjnym i wychowawczym - przekonuje Piotr Choduń. 

Odpowiedź jeszcze nie pojawiała się. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.