Reklama

Reklama

Rusza loteria "Rozlicz PIT w Lublinie". Do wygrania m.in. samochód

Opublikowano: 30 stycznia 2021 08:45
Autor: oprac. Joanna Niećko | Zdjęcie: Miasto Lublin

Rusza loteria "Rozlicz PIT w Lublinie". Do wygrania m.in. samochód - Zdjęcie główne

Do wygrania m.in. samochód | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Miasto po raz trzeci organizuje loterię "Rozlicz PIT w Lublinie". Akcja kierowana jest do wszystkich płacących podatek dochodowy PIT w Lublinie. Do wygrania są nagrody, wśród których główną jest samochód z napędem hybrydowym. Zgłoszenia do loterii przyjmowane są od 1 lutego do 30 kwietnia. Losowanie nagród odbędzie się 12 maja.

Reklama

- Rozliczenie podatku w Lublinie, to nie tylko wsparcie dla miasta, z którego infrastruktury i dóbr codziennie korzystamy. To także wymierne korzyści dla mieszkańców, którzy dzięki systemowi zniżek mogą wprowadzić oszczędności w domowym budżecie. Ideą loterii jest premiowanie osób, które płacą podatki w Lublinie i przyczyniają się w ten sposób do wzrostu dochodów miasta i jego rozwoju. Dlatego zachęcam do wzięcia udziału w loterii, w której do wygrania jest wiele cennych nagród. Dziękuję również wszystkim mieszkańcom, którzy do tej pory rozliczają podatki w Lublinie - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin. 
 
W loterii  może wziąć udział każdy mieszkaniec Lublina, niezależnie od miejsca zameldowania. Warunkiem udziału jest złożenie rocznej deklaracji podatkowej w lubelskim urzędzie skarbowym i podanie w niej, jako miejsce zamieszkania Lublina. Drugim warunkiem jest zgłoszenie udziału w loterii poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Formularze będą dostępne w Punktach Obsługi Loterii, które zostaną uruchomione w poniedziałek (1 lutego) w Biurach Obsługi Mieszkańców, w Wydziale Komunikacji oraz w biurowcu na ul. Spokojnej 2. Formularze po wypełnieniu należy wrzucić do znajdujących się tam urn.
 
Biorąc udział w loterii można wygrać jedną z 20 nagród rzeczowych. Nagrodę główną stanowi samochód osobowy Toyota Yaris Hybrid, nagrody I stopnia - 3 rowery miejskie, nagrody II stopnia - 3 hulajnogi elektryczne, nagrody III stopnia - 3 ekspresy ciśnieniowe, nagrody IV stopnia - 3 nawilżacze powietrza, nagrody V stopnia - 4 wideorejestratory samochodowe, nagrody VI stopnia - 3 dyski przenośne 2TB. Łączna wartość nagród wynosi ponad 92 tys. zł.
 
W ubiegłym roku udział w loterii zgłosiło 7971 osób.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.