Reklama

Reklama

Rury. Będzie remont kuchni w Szkole Podstawowej nr 7 w Lublinie?

Opublikowano: 22 marca 2021 07:45
Autor: Joanna Niećko | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Rury. Będzie remont kuchni w Szkole Podstawowej nr 7 w Lublinie? - Zdjęcie główne

Rury. Będzie remont kuchni w Szkole Podstawowej nr 7 w Lublinie? | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Miasto obiecuje, że postara się o pieniądze na remont kuchni w Szkole Podstawowej nr 7. Wcześniej jednak samorząd chce rozstrzygnąc przetargi na dwie inne inwestycje.

Reklama

Marcin Nowak (klub prezydenta Krzysztofa Żuka) i Zdzisław Drozd (Prawo i Sprawiedliwość) we wspólnej interpelacji do prezydenta Lublina poprosili o przyspieszenie prac związanych z zaplanowanym remontem i adaptacją kuchni w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Plażowej (dzielnica Rury).

- Wedle posiadanych przez nas informacji, obecny stan kuchni stwarza realne zagrożenie, niedopuszczenia niniejszej placówki do funkcjonowania w zakresie wydawania posiłków, co w istotny sposób rzutować może na prawidłową działalność szkolną - napisali radni.

Podkreślili, że doceniają dotychczasowe zaangażowanie Miasta w działania na rzecz poprawy jakości szkoły wśród których była termomodernizacja i remont sali gimnastycznej. Dlatego poprosili o pochylenie się również nad tym problemem, a co za tym idzie, priorytetyzację działań związanych z remontem szkolnej kuchni.

Odpowiadając Andrzej Wojewódzki - sekretarz Miasta Lublin poinformował, że po rozstrzygnięciu przetargu na rozbudowę Zespołu Szkół Nr 12 przy ul. Sławinkowskiej 50 oraz przetargu na budowę biurowca przy ul. Leszczyńskiego 20, zostaną podjęte działania w celu zapewnienia środków finansowych w budżecie na remont kuchni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.