Reklama

Reklama

Przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie będzie zatoka autobusowa? Chcą tego mieszkańcy i radna Orzechowska

Opublikowano: 7 lutego 2021 11:25
Autor: Joanna Niećko | Zdjęcie: DSM - Monika Orzechowska

Przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie będzie zatoka autobusowa? Chcą tego mieszkańcy i radna Orzechowska - Zdjęcie główne

O realizację inwestycji poprosiła Monika Orzechowska | foto DSM - Monika Orzechowska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Mieszkańcy chcą budowy zatoki autobusowej przy ul. Nałęczowskiej (dzielnica Szerokie). O realizację inwestycji w ich imieniu proprosiła władze miasta radna Monika Orzechowska.

Reklama

Radna miejska Monika Orzechowska (klub prezydenta Krzysztofa Żuka) napisała do władz miasta interpelację dotyczącą budowy zatoki autobusowej przy ul. Nałęczowskiej. W imieniu mieszkańców dzielnicy Szerokie i własnym poprosiła o podjęcie działań związanych z budową na odcinku między ul. Biskupińską a ul. Łużyczan.

- Pragnę dodać, że 2019 roku została wybudowana zatoka autobusowa przy ul. Nałęczowskiej na odcinku pomiędzy ul. Sobótki a ul. Strumykową. Druga zatoka w kierunku centrum, z powodu braku środków - 150 tys. zł i uzgodnionej koncepcji lokalizacji z ZRiM nie została wybudowana - napisała Monika Orzechowska.

Zaznaczyła też, że na prośbę Zarządu Dzielnicy, Zarząd Dróg i Mostów opracował koncepcję lokalizacji, która po analizie i wprowadzeniu poprawek została zatwierdzona i przekazana do realizacji w 2020 roku. Dlatego poprosiła o pomoc w zapewnieniu środków na to zadanie, o którego realizację od lat zabiegają mieszkańcy i użytkownicy Rodzinnych Ogrodów Działkowych "Miłek", które są w tej okolicy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.