Reklama

Reklama

Projekt "Lubelski Park Wspierania Przedsiębiorczości”. W lutym ruszy rekrutacja

Opublikowano: 21 stycznia 2021 12:36
Autor: Joanna Niećko | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Projekt "Lubelski Park Wspierania Przedsiębiorczości”. W lutym ruszy rekrutacja - Zdjęcie główne

Projekt "Lubelski Park Wspierania Przedsiębiorczości”. W lutym ruszy rekrutacja | foto Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Mieszczący się na Felinie Lubelski Park Naukowo - Technologiczny S.A. 4 lutego zacznie rekrutację do projektu "Lubelski Park Wspierania Przedsiębiorczości”. Celem jest wsparcie finansowane 50 osób fizycznych rozpoczynających działalność gospodarczą. Maksymalna kwota dotacji to 52 tys. zł.

Reklama

O dotację może ubiegać się osoba w wieku 30 lat i więcej, mieszkająca w województwie lubelskim, która posiada status osoby bezrobotnej (w tym osoby zarejestrowane w urzędzie pracy jako bezrobotne), osoba bierna zawodowo, uboga osoba pracująca, osoba pracująca na umowie krótkoterminowej lub cywilnoprawnej, której wynagrodzenie nie przekracza wysokości minimalnego wynagrodzenia. Projekt w szczególności zapewnia miejsce osobom starszym (w wieku 50 lat i więcej), kobietom, osobom z niepełnosprawnościami, długotrwale bezrobotnym oraz osobom o niskich kwalifikacjach.

W ramach projektu przewidziano: wsparcie szkoleniowo-doradcze, które ma przyczynić się do nabycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do założenia oraz prowadzenia działalności gospodarczej, bezzwrotną dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej maksymalnie w kwocie do 27 tys. zł oraz wsparcie pomostowe dla założonych działalności gospodarczych przez pierwsze 12 miesięcy funkcjonowania w kwocie do 2100 zł/mc.

Zakończenie pierwszego naboru rekrutacji nastąpi po osiągnięciu pułapu 80 złożonych formularzu, zgodnie z regulaminem rekrutacji. Dokumenty rekrutacyjne będą przyjmowane od 4 lutego w godzinach 10.00 - 14.00. Z powodu pandemii organizator zachęca do składania dokumentówza pośrednictwem kuriera lub poczty. Dokumenty należy przesyłać na adres: Lubelski Park Naukowo – Technologiczny S.A., ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin (z dopiskiem LPWP).

Decydująca jest data i godzina wpływu do LPNT.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.