Reklama

Reklama

Mieszkańcy lubelskiej dzielnicy Dziesiąta mają dość niebezpiecznych kierowców

Opublikowano: 10 stycznia 2021 06:40
Autor: Joanna Niećko | Zdjęcie: DSM - radny Piotr Choduń

Mieszkańcy lubelskiej dzielnicy Dziesiąta mają dość niebezpiecznych kierowców - Zdjęcie główne

Mieszkańcy lubelskiej dzielnicy Dziesiąta mają dość niebezpiecznych kierowców | foto DSM - radny Piotr Choduń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Mieszkańcy dzielnicy Dziesiąta uważają, że na jednej z ulic jest niebezpiecznie, bo kierowcy jeżdżą zbyt szybko i nieostrożnie. O pomoc w ich imieniu do władz miasta, zwrócił się Piotr Choduń - radny miejski.

Reklama

Piotr Choduń (klub prezydenta Krzysztofa Żuka) - radny miejski napisał interpelację do prezydenta Żuka w sprawie poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym na ul. Sierpińskiego (dzielnica Dziesiąta). Dodał, że mieszkańcy skarżą się na niebezpieczeństwo w tej okolicy. Sama ulica jest prostym, ponad kilometrowym odcinkiem drogi z dwoma pasami ruchu z licznymi skrzyżowaniami.

- Mieszkańcy tej dzielnicy zaniepokojeni są niebezpiecznymi zachowaniami kierowców na tej ulicy a mianowicie rozwijaniem zbyt dużej prędkości i niezachowywaniu ostrożności podczas kierowania pojazdem - napisał Piotr Choduń.

Dlatego poprosił o wykonanie analizy bezpieczeństwa i sprawdzenie, czy istnieje rzeczywiste zagrożenie, czy też jest to tylko subiektywne poczucie zagrożenia. Radny wnioskuje o zaproponowanie adekwatnych środków zaradczych. 

Jeszcze nie ma odpowiedzi na prośbę. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.