Reklama

Reklama

Lokale w Lublinie szukają najemców. To m.in. domek stróża i kilka lokali przy ul. Lubartowskiej

Opublikowano: 5 lutego 2021 08:03
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia

Lokale w Lublinie szukają najemców. To m.in. domek stróża i kilka lokali przy ul. Lubartowskiej - Zdjęcie główne

Domek odźwiernego w Lublinie | foto Wikipedia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Lublinie szuka najemców lokali. Są przeznaczne do oddania w najem na czas nieoznaczony, a ZNK podało ceny wywoławcze miesięcznego czynszu za metr kwadratowy. Najemcy będą wyłonieni w licytacjach. Na liście nieruchomości jest m.in. tzw. domek stróża przy Ogrodzie Saskim.

Reklama

Domek odźwiernego do wynajmu

Zarząd Nieruchomości Komunalnych szuka najemców lokali. Jednym z lokali jest tzw. domek stróża lub domek odźwiernego znajdujący się przy głównym wejściu do Ogrodu Saskiego. Chodzi o budynek przy ul. Krakowskie Przedmieście 61 mieszczący się naprzeciwko budynku Astoria. W domku odźwiernego wiele lat mieściła się pizzeria "Picollo", potem cukiernia Lubelskiej Spółdzielni Spożywców "Społem”, a do nie dawna - Take&Go, czyli lokal sprzedający np. pizzę i zapiekanki. Ostatni z najemców w grudniu wypowiedział umowę. Teraz ZNK szuka nowego najemcy. Lokal ma ok 66 mkw., 2 pomieszczenia i można w nim prowadzić handel, biuro i usługi. Cena wywyoławcza miesięcznego czynszu to 50 zł za mkw.

Najwięcej do wynajmu przy ul. Lubartowskiej

Najwięcej lokali do wynajęcia jest przy ul. Lubartowskiej i wszystkie przeznaczone są pod handel, usługi i biura. W budynku nr 6-8 na wynajem czeka lokal o łącznej pow. 100,6 mkw. To trzy pomieszczenia nadziemne i dwa podziemne. Cena wywoławcza miesięcznego czynszu to 25 zł za mkw., ale za pow. w kondygnacji podziemnej wylicytowana stawka czynszu zostanie obniżona o połowę. Przy ul. Lubartowskiej 33 do wynajęcia jest jedno pomieszczenie o pow. 14,9 mkw., a cena to 8 zł. Pod tym samym adresem można wynająć jeszcze 3 pomieszczenia o łacznej pow. 51,4 mkw., a cena to 12 zł. Z kolei pod nr 31 do wynajęcia jest jedno pmieszczenie i komórka o łącznej pow. 12,1 mkw. Cena wywoławcza to 12 zł i za pow. komórki przynależnej wylicytowana stawka czynszu zostanie obniżona o 70 proc. Natomiast pod nr 28 jest jedno pomieszczenie o pow. 60,5 mkw., a cena to 8 zł. Zaś przy ul. Lubartowskiej 18 na najemce czeka jedno pomieszcenie o pow. 12 mkw., przy czym cena wywoławcza w licytacji wynosi 10 zł. Pod nr 42 do wynajęcia jest 5 pomieszczeń o łącznej pow. 28 mkw. Cena to 9 zł. Ostatni lokal do wynajęcia przy ul. Lubartowskiej znajduje się pod nr 69. Są to 2 pomieszczenia o łącznej po. 23,9 mkw., a cena wynosi 10 zł. 

Na Kalinowszczyźnie

W dzielnicy Kalinowszczyzna do wynajęcia jest kilka lokali. Jeden znajduje się przy ul. Lwowskiej 6, który ma ok. 75,1 mkw. powierzchni, 3 pomieszczenia, mogą być prwoadzone usługi, handel i biuro, a cena wywoławcza to 15 zł. Z kolei przy ul. Lwowskiej 12 jest lokal o pow. 122,8 mkw. z 6 pomieszczeniami przeznaczonymi pod handel, usługi i biuro. Cena wywoławcza wynosi 14 zł. Przy ul. Koryzonowej 2B do wynajęcia jest jedno pomieszczenie z korytarzem o łacznej pow. 13,2 mkw. i również z przeznaczniem pod taką samą działalność, a cena wynosi 7 zł. Pod takim samym adresem i podobnym przanaczeniem jest jeszcze jeden lokal. To 3 pomieszczenia o łącznej pow. 62,7 mkw., a cena to 10 zł. 

Niedaleko centrum

W centrum jest kilka nierychomości. Przy ul. Staszica 8 jest lokal o pow. ok. 14 mkw., czyli jedno pomieszczenie suterena w którym można prowadzić handel, biuro, usługi. Stawka czynszu to 7 zł. Przy ul. Królewskiej 17 do wynajęcia jest jedno pomieszczenie pod handel, usług i biuro o pow. 18,1 mkw. Stawka czynszu to 11 zł. W centrum do wynajęcia jest także lokal przy ul. Wieniawskiej o pow. 34,7 mkw. Są to trzy pomieszczenia przeznacozne pod handel, biuro i usługi. Wywoławcza cena za miesięczny czynsz to 5 zł za mkw. Również w centrum miasta można wynająć lokal przy ul. Okopowej 20. To 5 pomeiszczeń o łącznej pow ok. 91,2 mkw. Można prowadzić w nich biuro i usługi, a cena wywyołąwcza wynosi 9 zł. 

W rejonie Śródmieścia

Przy ul. Czwartek 17 na najemcę czeka 10 pomieszczeń - 8 nadziemnych i 2 podziemne o łącznej powierzchni 106,9 mkw. W lokalu być prowadzony handel, usługi i buuro. Cena wywyołąwcza to 11 zł, rzy czym za pow. w kondygnacji podziemnej wylicytowana stawka czynszu zostanie obniżona o 50 proc. Natomiast przy ul. Czwartek 7 do wynajęcia jest lokal z dwoma pimeiszczeniami o łącznej pow. 33,9 mkw. Również dopuszczony jesy handel, biuro i usługi, cena wynosi 9 zł.  Zaś przy ul. Biernackiego 20 można wynająć garaż o pow. 18,3 mkw., czyli jedno pomieszczenie. Stawka czynszu to 8 zł.

Na Wieniawie

Przy ul. Popiełuszki 35A do wynajęcia jest lokal o pow. ok. 140 mkw. z czterema pomieszzeniami - 2 nadziemne i 2 podziemne. Jest przeznaczny pod działalność usługową, handlową i biurową. Wywyoławcza, miesięczna stawka czynszu to 10 zł przy czym za pow. w kondygnacji podziemnej wylicytowana stawka czynszu zostanie obniżona o 50 proc. Natomiast przy al. Długosza 5 jest do wynajęcia lokal o pow. 30,3 mkw. To dwa pomieszczenia przeznaczone pod działalność handlową, usługową i biurową. Cena wywyoławcza wynosi 12 zł. Z kolei przy ul. Poniatowskiego 4 można wynająć lokal o pow. ok. 119 mkw. i są to 4 pomieszczenia. Może być w nim prowadzony handel i nieuciążliwe usługi. Stawka wywoławcza czynszu to 12 zł.  Przy ul. Snopkowskiej 2 do wynajęcia jest garaż o pow. 15,5 mkw. Cena wywoławcza to 7 zl. 

Na Bronowicach boksy motocyklowe

Wśród nieruchomości do wynajęcia jest boks motocyklowy przy ul. Pogodnej 11 o powierzchni 4,4 mkw., a wywoławcza stawka meisięcznego czynszu to 5 zł za mkw. Boks motocyklowy jest do wynajęcia również przy Drodze Męcznników Majdanka i ma pow. 6,7 mkw., a wywoławcza cena czynsu to 6 zł za mkw. 

Na Tatarach

Wynająć można lokal o pow. 28,6 mkw. przy ul. Hutniczej 20B. To dwa pomieszczenia z koryarzem rpzeznaczone pod działąlność handlową, biurową i usługową. Stawka czynszu to 10 zł. W tej samej dzielnicy jest też do wynajęcia garaż przy ul. Gospdoarczej 23. Ma ok. 16,2 mkw. pow., a cena wywoąłwcza to 7 zł. 

Za Cukrownią

Przy ul. 1 Maja 20 można wynająć jedno pomieszczenie o pow. 9,5 mkw. pod handel, biuro, usługi. Cena wywoławcza wynosi 21 zł. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.