reklama
reklama

Konkurs „What science looks like”. Lubelski Festiwal Nauki chce mieć własną maskotkę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Konkurs „What science looks like”. Lubelski Festiwal Nauki chce mieć własną maskotkę - Zdjęcie główne

Konkurs „What science looks like”. Lubelski Festiwal Nauki chce mieć własną maskotkę | foto Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Lublina W ramach XXVII Lubelskiego Festiwalu Nauki można wygrać 2 tys. zł. Wystarczy zaprojektować maskotkę, która będzie promowac imprezę. Termin zgłoszeń mija 7 marca.
reklama

W Lublinie od lat odbywa się Lubelski Festiwal Nauki skupiający kilkadziesiąt tysięcy pasjonatów szeroko rozumianej nauki. W ramach imprezy prezentowane są projekty badawcze realizowane w lubelskich uczelniach i jednostkach naukowych. W programie są wykłady, prelekcje, pokazy i warsztaty. W organizację Festiwalu angażuje się m.in. Uniwersytet Marii Curie-Składowskiej.

Tegoroczna edycja pod hasłem „Nauka bez granic. Enjoy science!” będzie 27. i zaplanowano ją na 17-24 wrzesnia. Już teraz ogłoszono pierwszy konkurs w ramach imprezy - „What science looks like”, którego celem jest wyłonienie najlepszego projektu prototypu maskotki Festiwalu. 

- Maskotka zostanie przeznaczona do celów identyfikacyjnych oraz reklamowych i będzie stanowiła znak rozpoznawczy Festiwalu. Powinna odzwierciedlać najważniejsze wartości LFN, a także zachęcać do nauki i budować pozytywne emocje z nim związane. Najlepszy pomysł doczeka się pełnej realizacji - infrmuje Magdalena Drwal z Centrum Prasowego UMCS w Lublinie.

Konkurs ma charakter otwarty, w tym również międzynarodowy. Jest on skierowany do dzieci, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, studentów oraz osób dorosłych.

Na autora zwycięskiego projektu czeka nagroda w wysokości 2 tys. zł brutto. Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 7 marca przez formularz znajdujący się na stronie uczelni. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronach internetowych UMCS i Lubelskiego Festiwalu Nauki oraz w mediach społecznościowych najpóźniej do końca marca.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama