Reklama

Reklama

Konkurs fotograficzny "Europa zaczyna się tutaj” w Lublinie. Ostatnie chwile na zagłosowanie

Opublikowano: 3 maja 2021 15:30
Autor: Joanna Niećko | Zdjęcie: Miasto Lublin

Konkurs fotograficzny "Europa zaczyna się tutaj” w Lublinie | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina W ramach międzynarodowego konkursu fotograficznego "Europa zaczyna się tutaj”, trwa głosowanie na wybrane przez jury zdjęcia. Na zdjęciach zgłoszonych do konkursu lublinianie znajdą dobrze znane miejsca, związane z podpisaniem Unii Lubelskiej, np klasztor Dominikanów, czy pomnik na Placu Litewskim.

Reklama

- Konkurs, którego pomysłodawcą jest Miasto Lublin, to jedno z działań edukacyjnych i promocyjnych europejskiego projektu [email protected], tworzonego przez miasta i miejsca historyczne, którym przyznano Znak Dziedzictwa Europejskiego. Tematyką prac zgłoszonych do konkursu są miejsca oznaczone Znakiem Dziedzictwa Europejskiego. Zapraszamy do głosowania na fotografie przedstawiające obiekty oznaczone tym znakiem w naszym mieście - mówi Hubert Mącik, dyrektor Biura Miejskiego Konserwatora Zabytków.
 
Zdjęcia konkursowe zgłaszane były przez amatorów i osoby zajmujące się zawodowo fotografowaniem. Podzielone są według kategorii wiekowej autorów - do 30 roku życia włącznie (Youth) i powyżej (Adults). Do etapu głosowania jury wybrało po 20 zdjęć w każdej kategorii wiekowej. Żeby zagłosować na wybraną fotografię należy wejść na stronę internetową organizatora konkursu, przejść do sekcji Photo Competition i zarejestrować się. Każdy głosujący ma prawo wybrać po trzy zdjęcia z każdej kategorii. Termin na zagłosowanie mija 6 maja.
 
 
W drodze głosowania w każdej z kategorii wiekowych wyłoniony zostanie jeden zwycięzca, który otrzyma nagrodę w wysokości 500 euro. Oprócz tego,  jury może wybrać i nagrodzić dodatkowe zdjęcie, które w szczególny sposób ukazuje jedną z wartości Unii Europejskiej. Zwycięzcy wybrani głosami publiczności, jak i ewentualna nagroda jury, zostaną ogłoszeni 9 maja, czyli w Dniu Unii Europejskiej. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.