Reklama

Reklama

Co z zakupem i montażem latarni w lubelskiej dzielnicy Hajdów-Zadebie?

Opublikowano: 2 stycznia 2021 11:12
Autor: Joanna Niećko | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Co z zakupem i montażem latarni w lubelskiej dzielnicy Hajdów-Zadebie? - Zdjęcie główne

Co z zakupem i montażem latarni w lubelskiej dzielnicy Hajdów-Zadebie? | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Radny miejski Robert Derewenda zwrócił się do władz miasta z prośbą o zrealizowane projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego. Chodzi o zakup i montaż latarni w dzielnicy Hajdów-Zadębie.

Reklama

Robert Derewenda (Prawo i Sprawiedliwość) w interpelacji do Krzysztofa Żuka - prezydenta Lublina proszył temat zrealizowana jednego z projektu Budżetu Obywatelskiego Budżet Obywatelski to budżet partycypacyjny ramach którego mieszkańcy miasta głosując na dane projekty, decydują o części miejskiego budżetu. 

- W związku z niepokojącą informacją od mieszkańców ul. Zadębie o braku zainstalowania planowanego doświetlenia tej ulicy zwracam się z pytaniem o zrealizowanie w roku 2020 projektu budżetu obywatelskiego „D-71. Zakup i montaż latarni ulicznych hybrydowych do doświetlenia ulic Hajdowskiej, Zadębie, Jarmarcznej" - napisał Robert Derewenda. 

Podkreślił, że szczególnie interesuje go czy zgodnie z projektem (według opisu skróconego) zostały zakupione i zamontowane latarnie uliczne hybrydowe do doświetlenia ulicy Hajdowskiej od skrzyżowania z ul. Kasprowicza. 

Jeszcze nie dostał odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.