Zgłosili kradzieże samochodów. Okazało się, że zapomnieli gdzie zaparkowali

Zdjęcie poglądowe | foto pixabay.com.pl

wiadomosci Lubelscy policjanci odnaleźli samochody, które według zgłoszenia miały być skradzione z parkingu przy jednej z galerii handlowej w Lublinie. Okazało się, że właściciele przez roztargnienie zapomnieli, w którym miejscu zaparkowali auta.

KWP w Lublinie

Opublikowano: 9 sierpnia 2020 09:03 | Aktualizacja: 9 sierpnia 2020 11:29

W minioną środę do dyżurnego zadzwonił mężczyzna prosząc o pilną interwencję. Twierdził, że został mu skradziony samochód marki Kia, który zaparkował na parkingu przed jedną z galerii handlowych przy Al. .Spółdzielczości Pracy w Lublinie.

 

Na miejsce pojechali policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie. Tam podszedł do nich jeszcze jeden mężczyzna, który również twierdził, że jego pojazd marki Volkswagen został skradziony.

 

Stróże prawa po przejrzeniu monitoringu odnaleźli opisywane samochody zaparkowane w zupełnie innej części parkingu. Auta nie posiadały żadnych śladów włamania ani też nie były uszkodzone.

 

Okazało się, że pojazdy wcale nie zostały skradzione, tylko mężczyźni po prostu zapomnieli, gdzie je zostawili. Bardzo zadowoleni odebrali swoje pojazdy.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.