Reklama

Reklama

VIII edycja Budżetu Obywatelskiego w Lublinie. Ostatni moment na zgłaszanie projektów

Opublikowano: 4 maja 2021 10:30
Autor: oprac. Joanna Niećko | Zdjęcie: Miasto Lublin

VIII edycja Budżetu Obywatelskiego w Lublinie. Ostatni moment na zgłaszanie projektów | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kończy się na czas na zgłaszanie projektów w ramach VIII edycji Budżetu Obywatelskiego. Na ich realizację, miasto zamierza przeznaczyć 12,5 mln zł.

Reklama

- Zachęcam do zgłaszania pomysłów do Budżetu Obywatelskiego. Inicjatywa i aktywność mieszkańców przynoszą efekty, które widać wokół w postaci zadbanych terenów zieleni miejskiej, wyposażenia szkół, nowych chodników czy działań na rzecz zwierząt. Liczę, że także w tegorocznej, ósmej edycji Budżetu Obywatelskiego pojawią się projekty, które podniosą jakość życia w naszym mieście - mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. kultury, sportu i partycypacji.

Projekty można składać korzystając z formularza internetowego lub w formie papierowej - zostawiając wypełniony wniosek w jednym z Biur Obsługi Mieszkańców. Pracownicy Biura Partycypacji Społecznej Urzędu Miasta Lublin oferują wsparcie dla mieszkańców przy pisaniu wniosku. Kontakt z pracownikami można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 81 466 19 00 lub pisząc na adres: [email protected] Regulamin tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego umieszczony jest na stronie lublin.eu w zakładce Budżet Obywatelski VIII edycja. Znajduje się tam również cennik zawierający orientacyjne koszty wykonania przykładowych prac, który może być pomocny przy tworzeniu wniosku.

CZYTAJ TAKŻE: Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie dostała nowy sprzęt

Oprócz tego, 5 maja o godzinie 17.00 odbędzie się ostatnie z serii otwartych spotkań konsultacyjnych online. Dostępne będzie dla wszystkich zainteresowanych i umożliwi otrzymanie odpowiedzi na pytania pojawiające się podczas pisania projektów. Link do spotkania zostanie udostępniony w dniu wydarzenia na stronie lublin.eu. Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy i transmitowane na Facebooku na profilu Obywatelski Lublin. Z kolei 7 maja upływa termin zgłaszania projektów do VIII edycji Budżetu Obywatelskiego. Miasto Lublin przeznaczy na ich realizację 12,5 mln zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.