UMCS: wybrano Redaktora Naczelnego Akademickiego Radia Centrum

wiadomosci Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej informuje, że konkurs na stanowisko Redaktora Naczelnego Akademickiego Radia Centrum wygrał p. Marek Skowronek.

Lublin24

Opublikowano: 12 kwietnia 2016 12:50 | Aktualizacja: 12 kwietnia 2016 12:50

Marek Skowronek jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMCS. Swoją przygodę z dziennikarstwem radiowym rozpoczynał w 1984 roku w Akademickie Radio Centrum. W 1989 roku pierwsze kroki stawiał już w Radiu Lublin, od początku dziennikarskiej kariery - w Redakcji Informacji.

Z niewielkimi przerwami z Radiem Lublin jest związany do dzisiaj. Poza informacją zajmował się także sportem. W latach 1991-1994 był dziennikarzem, a następnie Zastępcą Redaktora Naczelnego wydawanego w Lublinie Ogólnopolskiego Dwutygodnika \"Przegląd Akademicki\". Pracował także w dziale sportowym \"Express Fakty\".

W latach 1998-2002 pełnił funkcję Rzecznika Prasowego Wojewody Lubelskiego. Po powrocie do Radia – był dziennikarzem Redakcji Informacji, a od 2008 Kierownikiem Redakcji Informacji.

Marek Skowronek pracę w Akademickim Radiu Centrum zacznie wraz z początkiem maja.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.