Ukraińcy okradli pracodawcę na Mazowszu, złapali ich policjanci z Bychawy

Policjanci prowadzący czynności ustalili, że sprawcami kradzieży prawdopodobnie są pracownicy sezonowi zatrudnieni przez pokrzywdzonego | foto Archiwum

wiadomosci 41, 31 i 20-letni obywatele Ukrainy wynieśli z garażu swojego pracodawcy elektronarzędzia. Zatrzymali ich policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie na terenie podległym lubelskiej policji.

orac. dsm

Opublikowano: 21 października 2020 17:20 | Aktualizacja: 21 października 2020 16:57

W niedzielę policjanci z komisariatu w Warce (woj. mazowieckie) otrzymali zgłoszenie od właściciela gospodarstwa o kradzieży elektronarzędzi z garażu. Policjanci prowadzący czynności ustalili, że sprawcami kradzieży prawdopodobnie są pracownicy sezonowi zatrudnieni przez pokrzywdzonego.

 

Okazało się, że trzej obywatele Ukrainy w wieku 41, 31 i 20 lat wyjechali, chcąc powrócić do miejsca zamieszkania. Niezwłocznie przekazano informację do innych jednostek policji na temat osób mogących być sprawcami kradzieży.

 

Jeszcze tego samego dnia policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie na terenie podległym lubelskiej policji zatrzymali trzech obywateli Ukrainy. Odzyskano również utracone mienie. Sprawcy po przewiezieniu do grójeckiej komendy, usłyszeli zarzut kradzieży. Zabezpieczono także środki pieniężne na poczet przyszłej kary. Teraz odpowiedzą za popełnione przestępstwo. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.