Reklama

Pożar budynku w centrum miasta

wiadomosci Policjanci wyjaśnią okoliczności pożaru, do którego doszło dzisiejszej nocy w budynku przy Al. Racławickich w Lublinie. Ustalane są straty oraz przyczyny powstania pożaru. Policjanci z biegłym z zakresu pożarnictwa prowadzić będą oględziny miejsca zdarzenia.

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Opublikowano: 17 czerwca 2019 09:45 | Aktualizacja: 17 czerwca 2019 09:45

Z soboty na niedzielę, kilka godzin po godz. 3:00 do WCPR wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w centrum miasta. Ogień pojawił się na najwyższej kondygnacji będącego w budowie budynku przy Al. Racławickich.

Na miejsce skierowano policyjne patrole oraz inne służby ratownicze.  Strażakom udało się bardzo szybko ugasić pożar stąd nie było potrzeby ewakuacji osób z pobliskiego hotelu. Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci z Oddziału Prewencji Policji oraz funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP.

Jak wstępnie ustalono do pożaru doszło na ostatniej kondygnacji budynku, spaleniu uległ styropian. Na obecną chwilę nie ustalono strat jakie powstały w wyniku działania ognia.

Policjanci wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa prowadzić będą oględziny miejsca zdarzania. Na tym etapie trudno jest potwierdzić bądź wykluczyć jakąkolwiek wersję.Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.