Reklama

Nieodpowiedzialna opieka

wiadomosci Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miała 29 latka z Lublina, która w tym stanie opiekowała się swoimi dziećmi. Troje z nich trafiło do Pogotowia Rodzinnego, najmłodszy 2 latek przewieziony został do szpitala.

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Opublikowano: 15 kwietnia 2019 09:52 | Aktualizacja: 15 kwietnia 2019 09:52

Wczoraj w nocy policjanci, po telefonicznym zgłoszeniu, pojechali na ul. Odlewniczą w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że w jednym z mieszkań pijana kobieta ma zajmować się swoimi dziećmi. Rzeczywiście, pod wskazanym adresem mundurowi zastali 29 latkę i czwórkę jej dzieci w wieku 8,6,5 i 2 lat.  

Mieszkanka Lublina była nietrzeźwa miała ponad 2 promile alkoholu. W domu przebywała również babcia dzieci i jej znajomy. Oni również znajdowali się pod działaniem alkoholu.  2 letni chłopiec przewieziony został do szpitala, trójka jego rodzeństwa przewieziona został do Pogotowia Rodzinnego.

Sprawą nieodpowiedzialnej matki zajmie się teraz Sąd Rodzinny.Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.