Reklama

Reklama

Miasto Lublin bezpłatnie wesprze ofiary przemocy w rodzinie

Opublikowano: 10 września 2020 12:20
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Miasto Lublin bezpłatnie wesprze ofiary przemocy w rodzinie - Zdjęcie główne

Miasto Lublin bezpłatnie wesprze ofiary przemocy w rodzinie. | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto Lublin będzie udzielać bezpłatnego wsparcia ofiarom przemocy w rodzinie. Pomoc można znaleźć w pięciu lubelskich organizacjach pozarządowych.

Reklama

- Osoby doświadczające przemocy w rodzinie mogą skorzystać z bezpłatnego poradnictwa psychologicznego i prawnego oraz terapii indywidualnej i grupowej. Miasto Lublin zleciło realizację zadań z zakresu zdrowia 5 lubelskim organizacjom pozarządowym - informuje Monika Głazik w Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.

 

Pomocy udzielają: Stowarzyszenie Wspierania Aktywności „BONA FIDES” z siedzibą w Lublinie przy ul. Niecałej 4/5a, tel. 535 000 523, Stowarzyszenie „KONTAKT” z siedzibą w Lublinie przy ul. Skierki 12, tel. 81 533 7999, Towarzystwo „NOWA KUŹNIA” z siedzibą w Lublinie przy ul. Samsonowicza 25, tel. 81 443 43 13, Stowarzyszenie „STOP” z siedzibą w Lublinie przy ul. Towarowej 19, tel. 81 748 38 89 i Stowarzyszenie „RYSA” z siedzibą w Lublinie przy ul. Leszczyńskiego 23, tel. 693 471 437.

 

Poradnictwo finansowane jest ze środków Gminnego Programu Profilaktyki Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2020 roku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.