Reklama

Reklama

Lublin: Ratusz pyta jaki powinien być Lublin w 2030 roku. W planach są debaty z mieszkańcami

Opublikowano: ndz, 28 lis 2021 15:15
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Ratusz pyta jaki powinien być Lublin w 2030 roku. W planach są debaty z mieszkańcami - Zdjęcie główne

Ratusz pyta jaki powinien być Lublin w 2030 roku. W planach są debaty z mieszkańcami | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto organizuje debaty tematyczne dotyczące projektu Strategii Lublin 2030 wraz ze sporządzoną prognozą oddziaływania na środowisko. To część trwających konsultacji społecznych dokumentu.

Reklama

- Otwarte spotkania w formie debat są okazją do przybliżenia mieszkańcom Lublina treści Strategii oraz stworzenia przestrzeni do pogłębionej dyskusji i zadawania pytań na temat obszarów rozwojowych. Chcemy zaprezentować różnorodność kierunków działań i założeń zawartych w tym dokumencie, które stanowią o jego wartości. Zależy nam na Państwa spojrzeniu na życie naszego miasta i możliwości jego rozwoju. Zachęcam wszystkich, dla których Lublin jest ważny, do wzięcia udziału w dyskusjach - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.
 
 
Spotkania odbędą się 1 i 2 grudnia w godz. od 12.00 do 20.00 w Hotelu Arche przy ul. Zamojskiej 30. Będą to dwie niezależne dyskusje, każda z nich przybliży inne zagadnienia związane ze Strategią. Sesje zaplanowano o różnych porach dnia. Te odbywające się przed godziną 15.00 oznaczono w formularzu numerem "1” (np. sesja A.1), natomiast sesje od godz. 16.10 numerem „2” (np. sesja B.2). Formularz rejestracyjny debat dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta Lublin. Osoby zarejestrowane otrzymają pełny program wydarzenia oraz informacje organizacyjne. W związku z obecną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną debaty odbędą się w reżimie sanitarnym, czyli z zachowaniem bezpiecznych odległości i obowiązkiem noszenia maseczek przez cały czas trwania wydarzenia. Sesje będą transmitowane na dedykowanych kanałach YouTube wraz z opcją zadawania pytań w czasie wydarzenia oraz z tłumaczeniem na Polski Język Migowy.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.