Reklama

Reklama

Lublin: Poszukiwani rachmistrzowie do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań

Opublikowano: 9 sierpnia 2021 13:26
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Poszukiwani rachmistrzowie do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań - Zdjęcie główne

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszył nabór uzupełniający kandydatów na 47 rachmistrzów do przeprowadzenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2021 roku na terenie Lublina. Rachmistrzom przysługuje wynagrodzenie.

Reklama

Rachmistrzem spisowym może zostać osoba pełnoletnia, niekarana, posługująca się językiem polskim w mowie i piśmie, która posiada wykształcenie co najmniej średnie i cieszy się dobrą opinią.

- Wyłonieni w wyniku naboru uzupełniającego kandydaci na rachmistrzów spisowych zobowiązani będą do wzięcia udziału on-line w jednodniowym szkoleniu w części teoretycznej oraz praktycznej, warsztatowej, m.in. polegającej na pracy w aplikacji do zbierania danych. Rachmistrzowi spisowemu przysługuje wynagrodzenie w wysokości iloczynu stawki wynoszącej 6 zł brutto i liczby przeprowadzonych wywiadów z osobami fizycznymi objętymi spisem powszechnym - informuje Monika Głazik z biura prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.
 
 
Zainteresowani mają czas na złożenie dokumentów do 13 sierpnia. Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Nabór uzupełniający kandydatów na rachmistrzów spisowych – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r.” w Urzędzie Miasta Lublin w Biurze Obsługi Mieszkańców: ul. Wieniawska 14, ul. Filaretów 44, ul. Kleeberga 12A, Szaserów 13-15, ul. Wolska 11, w dni robocze w godzinach 7.45-15.15, lub przesłać na adres Urząd Miasta Lublin, plac Króla Władysława Łokietka 1, 20-109 Lublin. Zgłoszenie można również wysłać elektronicznie za pośrednictwem skrzynki ePUAP Urzędu Miasta Lublin.
 
Kwestionariusz znajduje się się na stronie Lublin.eu oraz w Miejskim Biurze Spisowym pod numerami tel. 81 466 1200, 81 466 2010, 81 466 2100.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.