Reklama

Reklama

Lublin: mieszkańcy ul. Mełgiewskiej chcą mieć chodnik i ławki

Opublikowano: 15 lipca 2021 15:12
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: mieszkańcy ul. Mełgiewskiej chcą mieć chodnik i ławki - Zdjęcie główne

Lublin: mieszkańcy ul. Mełgiewskiej chcą mieć chodnik i ławki | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy ul. Mełgiewskiej chcą, żeby przy jednym z bloków zbudować chodnik i postawić kilka ławek. Z takim prośbami do władz miasta, w ich imieniu zwrócili się Magdalena Kamińska i Marcin Nowak z Rady Miasta Lublin.

Reklama

Miejscy radni Magdalena Kamińska i Marcin Nowak (klub prezydenta Krzysztofa Żuka) skierowali do prezydenta interpelację w sprawie budowy chodnika przy bloku Mełgiewska 40. Zaznaczyli, że w ubiegłym tygodniu było spotkanie społeczności bloku przy ul. Mełgiewskiej 40 z przedstawicielami rady dzielnicy i Rady Miasta Lublin. Zasygnalizowano wówczas nierozwiązany problem budowy chodnika prowadzącego do tej posesji.

- Od lat lokatorzy tego bloku, bezskutecznie dopraszają się o budowę chodnika, korzystając z prowizorycznej drogi gruntowej, która podczas deszczu i roztopów śniegu przeradza się w grzęzawisko. W naszej ocenie uregulowanie tej kwestii, powinno stanowić priorytet najbliższych działań, zważywszy na to, że niniejszy stan zagraża bezpieczeństwu mieszkańców i dysfunkcyjnie wpływa na ich codzienne życie - napisali radni

CZYTAJ TAKŻE: Lublin: Graffiti, poprzestawiane ławki, porozrzucane butelki. Radny apeluje, żeby zadbać o teren w centrum miasta

Jednocześnie poprosili o ustawienie w pobliżu bloku kilku, czyli np. dwóch lub trzech, ławek. Proszą o nie mieszkańcy, bo zapewniłyby im możliwość odpoczynku podczas przebywania z dziećmi na pobliskim placu zabaw.

Jeszcze nie ma odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.