Reklama

Reklama

Lublin: Mieszkańcy Sławina mają dość bałaganu z zielenią. Chcą prac porządkowych

Opublikowano: ndz, 19 wrz 2021 11:05
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Mieszkańcy Sławina mają dość bałaganu z zielenią. Chcą prac porządkowych - Zdjęcie główne

Mieszkańcy Sławina mają dość bałaganu z zielenią. Chcą prac porządkowych | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy Sławina skarżą się na brak prac porządkowych w swojej dzielnicy. Uważają, że ich bezpośrednie interwencje u urzędników są ignorowane. Chodzi głównie o koszenie i usunięcie połamanych, uschniętych drzew. Dlatego o pomoc w ich imieniu poprosił radny Stanisław Brzozowski.

Reklama

Miejski radny Stanisław Brzozowski (niezrzeszony) skierował interpelację do Krzysztofa Żuka - prezydenta Lublin. Chodzi o prace porządkowe w dzielnicy Sławin. Podkreślił, że są to niezbędne i zaległe prace, o które proszą mieszkańcy i Rada Dzielnicy. 

CZYTAJ TAKŻE: Lublin: Wyremontują ulicę na Sławinie. Jest jedna chętna firma

- Mieszkańcy skarżą się, że ich bezpośrednie interwencje są  ignorowane. Mam nadzieję, że moja interwencja będzie skuteczna? - napisał Stanisław Brzozowski.

Na liście takich problemów do rozwiązania są: zarośnięty chodnik na ul. Lisa, niekoszony plac na ul. Sławinkowskiej między posesjami 88 i 86 (róg ulicy Lisa), zaniedbany i zarośnięty teren przy placu zabaw na ul. Lisa, zarośnięty pas drogowy - trawnik przy chodniku wzdłuż całej ulicy Limbowej, połamane i powywracane drzewa w parku za kościołem na ulicy Zbożowej, uschnięta brzoza przy Zespole Szkół nr 12 od strony ul. Sławinkowskiej.

- Niektóre punkty świadczą o tym, że odpowiednie służby słabo lub wcale nie monitorują porządku w dzielnicy. Proszę Pana Prezydenta o skuteczne zmotywowanie odpowiedzialnych za te sprawy urzędników - podusmowuje radny.

Jeszcze nia ma odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.