Reklama

Reklama

Lublin: Mieszkańcy kilku dzielnic zyskają większy dostęp do kultury. Trwa konkurs ofert

Opublikowano: pon, 23 sie 2021 10:47
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Mieszkańcy kilku dzielnic zyskają większy dostęp do kultury. Trwa konkurs ofert - Zdjęcie główne

Mieszkańcy kilku dzielnic zyskają większy dostęp do kultury. Trwa konkurs ofert | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa nabór ofert w konkursie Dzielnice Kultury w 2021 roku. Propozycje mogą dotyczyć dzielnic, dla których w tym roku zabrakło propozycji działań w obszarze kultury i sztuki w poprzednich naborach do programu.

Reklama

- Obecny konkurs ogłosiliśmy po dokonaniu analizy realizacji przedsięwzięć kulturalnych wspieranych przez Miasto w poszczególnych dzielnicach Lublina. Naszą intencją jest realizacja działań w ramach zadania Dzielnice Kultury na terenie całego miasta tak, by wszyscy mieszkańcy mieli dostęp do interesujących wydarzeń. W dzielnicach objętych obecnym konkursem nie został do tej pory dofinansowany żaden projekt lub było takich przedsięwzięć bardzo mało. Zachęcam więc do udziału w konkursie i mam nadzieję, że otrzymamy wiele ciekawych ofert, które wzbogacą ofertę kulturalną tych dzielnic - mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. kultury, sportu i partycypacji.
 
W konkursie można zgłaszać oferty działań kulturalnych w dzielnicach: Abramowice, Felin, Hajdów-Zadębie, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Sławinek, Węglin Południowy, Wrotków i Zemborzyce. Mogą one dotyczyć edukacji kulturalnej, integracji i aktywizacji lokalnej społeczności oraz włączenia jej w czynne uczestnictwo w kulturze lub wzbogacenia oferty wydarzeń artystycznych i kulturalnych w dzielnicach.
 
W konkursie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe oraz inne podmioty wskazane w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. 
 
 
Oferty należy składać w formie elektronicznej za pomocą platformy internetowej WITKAC i jednocześnie dostarczyć do Urzędu Miasta Lublin w formie papierowej lub za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) Urzędu Miasta Lublin dostępnej na ePUAP. Wersje papierowe należy złożyć osobiście do Wydziału Kultury lub do jednego z Biur Obsługi Mieszkańców, albo wysłać pocztą na adres Wydziału Kultury (ul. Złota 2, 20-112 Lublin).
 
Termin składania ofert upływa 27 sierpnia o godz. 15.30. O zachowaniu terminu złożenia oferty decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Lublin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.