Reklama

Reklama

Lubelski Ratusz przymierza się do remontu kapliczki w centrum miasta

Opublikowano: 21 marca 2021 17:10
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lubelski Ratusz przymierza się do remontu kapliczki w centrum miasta - Zdjęcie główne

Urząd Miasta planuje wyremontować kapliczkę przy ul. Zesłańców Sybiru i szuka wykonawców dokumentacji projektowej | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto przygotowuje remont kapliczki z rzeźbą Chrystusa Frasobliwego, która znajduje się w centrum Lublina. Ratusz czeka na oferty wykonawców. Wybrany opracuje dokumentację projektową.

Reklama

Urząd Miasta Lublin zaprasza do składania ofert na opracowanie dokumentacji na prace remontowe, konserwatorskie i restauratorskie osiemnastowiecznej kapliczki z barokową rzeźbą Chrystusa Frasobliwego przy ul. Zesłańców Sybiru (dzielnica Śródmieście). To murowana, otynkowana kapliczka w typie arkadowym, w formie czterech ustawionych na cokole filarów tworzących baldachim. Rzeźba znajduje się pod baldachimem. Kapliczka jest wpisana do rejestru zabytków nieruchomych województwa lubelskiego.

Dokumentacja ma obejmować: projekt budowlano-wykonawczy wraz z specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarem robót: architektoniczny, konstrukcyjno-budowlany, kanalizacji deszczowej. Wykonawca ma przygotować jeszcze analizę stanu zachowania i program prac konserwatorskich i restauratorskich oraz kosztorysy. Wykonawca dokumentacji będzie zobowiązany do uzgodnienia dokumentacji z Lubelskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków

Przy wyborze najkorzystniejszej oferty będzie brana pod uwagę najniższa cena.

Oferty można składać do 26 marca. Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 30 września.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.