Reklama

Reklama

Loteria "Rozlicz PIT w Lublinie". Nagrody rozlosowane

Opublikowano: 12 maja 2021 15:45
Autor: oprac. Joanna Niećko

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozlosowano nagrody w ramach loterii "Rozlicz PIT w Lublinie". Główną nagrodą był samochód. Dzięki akcji do budżetu miasta wpłynęło więcej środków.

Reklama

Do tegorocznej edycji loterii "Rozlicz PIT w Lublinie" zgłosiło się o 17% osób więcej niż w zeszłym roku. W trzeciej edycji Loterii wzięło udział 9623 mieszkańców Lublina. Mimo krótszego o miesiąc terminu zgłaszania się do loterii, wzięło w niej udział o 17% procent więcej mieszkańców niż w roku 2020. Zdecydowana większość zgłoszeń (9 286) wpłynęła drogą elektroniczną. Do urn w Biurach Obsługi mieszkańców złożono 337 papierowych formularzy zgłoszeniowych.

CZYTAJ TAKŻE: Loteria "Rozlicz PIT w Lublinie". W środę losowanie nagród

- Gratuluję zwycięzcom loterii i dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w miejskiej akcji i rozliczają podatki w Lublinie, wspierając tym samym rozwój naszego miasta. 770 osób spośród tych, które zgłosiły się do loterii, po raz pierwszy skorzystało z możliwości rozliczenia PIT w Lublinie. Dzięki temu do budżetu Miasta Lublin wpłynęło o około 1,7 mln zł więcej środków, które przeznaczyliśmy na zadania realizowane na rzecz mieszkańców naszego miasta. Akcja Rozlicz PIT w Lublinie spotyka się z coraz większym zainteresowaniem mieszkańców, dlatego będziemy ją rozwijać i kontynuować w następnych latach - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.

Losowanie nagród w loterii odbyło się w środę (12 maja) w Urzędzie Miasta Lublin przy udziale Komisji Nadzoru metodą tradycyjną. W urnie znajdywały się wszystkie prawidłowo nadesłane zgłoszenia. Każdemu prawidłowo wypełnionemu zgłoszeniu w loterii odpowiadał unikalny, cyfrowy numer identyfikacyjny, nadany w momencie zgłoszenia do loterii. Losowanie nagród transmitowane było na żywo na stronie lublin.eu oraz profilu Facebook "Miasto Lublin". Podczas losowania podawano imię i pierwszą literę nazwiska zwycięzcy oraz 3 ostatnie cyfry numeru telefonu. Pełna lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie lublin.eu. Wylosowano laureatów głównych oraz rezerwowych, na wypadek, gdyby nie udało się nawiązać kontaktu z laureatem wylosowanym w pierwszej kolejności.

Laureaci informowani są o swojej wygranej telefonicznie. Podjęte zostaną przynajmniej trzy próby połączenia telefonicznego w ciągu dwóch następujących po sobie różnych dni roboczych. W trakcie rozmowy telefonicznej laureatowi zostanie przekazana informacja o wygranej w loterii oraz o sposobie wydania nagrody. Wszystkie nagrody, poza nagrodą główną, zostaną wysłane laureatom kurierem.

W tym roku główną nagrodą w loterii jest samochód marki Toyota Yaris Hybrid o wartości 65 tys. zł brutto wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 7 222 zł brutto. Nagroda dodatkowa nie jest wydawana do rąk uczestnika loterii lecz jest potrącona i przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej. Pozostałe nagrody to: 3 rowery miejskie Romet Art o wartości jednostkowej 2 200 zł brutto, 3 hulajnogi elektryczne Motus Scooty 10 o wartości jednostkowej 1 750 zł brutto, 3 ekspresy ciśnieniowe DeLonghi EC 850 M o wartości jednostkowej 1000 zł brutto, 3 nawilżacze powietrza STADLER FORM o wartości jednostkowej 850 zł brutto, 4 wideorejestratory samochodowe Prido l5 o wartości jednostkowej 400 zł brutto i 3 dyski przenośne 2 TB Seagate o wartości jednostkowej 300 zł brutto.

CZYTAJ TAKŻE: III konkurs "Kobieta Gospodarna Wyjątkowa” w Lubelskiem

Uroczystość wręczenia nagrody głównej odbędzie się 31 maja o godz. 14.00 przed budynkiem Ratusza przy pl. Łokietka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.