Linie nr 3 i 44 pojadą objazdami

Autobus komunikacji miejskiej w Lublinie. | foto ZTM w Lublinie

wiadomosci W związku z przebudową drogi powiatowej w Dominowie utrudnienia czekają osoby korzystające z linii nr 3. Dodatkowo objazdem pojedzie linia nr 44 – tutaj powodem jest zamknięcie dla ruchu wyjazdu z ul. Paganiniego w al. Smorawińskiego.

oprac. RW

Opublikowano: 7 sierpnia 2020 15:55 | Aktualizacja: 7 sierpnia 2020 17:14

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie poinformował, że w związku z przebudową drogi powiatowej w Dominowie na odcinku ulicy Strojnowskiego do pętli nawrotowej „Głusk” objazdem pojedzie linia nr 3. Zmiany planowane są od 10 sierpnia do odwołania.

 

Trasa objazdu linii nr 3:

… – Wyzwolenia – Głuska – Strojnowskiego – Abramowicka – Abramowicka Dominów

 

Planowane jest również zamknięcie dla ruchu wyjazdu z ul. Paganiniego w al. Smorawińskiego. Powodem takiej sytuacji są prace przy sieci ciepłowniczej. Od 7:30 w dniu 11 sierpnia do końca kursowania komunikacji w dniu 18 sierpnia planowany jest następujący objazd dla linii nr 44:

 

W kierunku Choiny/Kawka Las

… – Czechowska – Lubomelska – al. Solidarności – al. Smorawińskiego – al. Kompozytorów Polskich

 

W kierunku os. Widok

Bez zmian

 

W czasie objazdu autobusy linii 44 nie będą zatrzymywać się na przystankach: Paganiniego 03 i os. Lipińskiego 01, natomiast na trasie objazdu zatrzymają się na przystanku Kiepury 01.

 

W przypadku wcześniejszego zakończenia prac i otwarcia dla ruchu ww. wyjazdu, autobusy linii nr 44 powrócą na swoją podstawową trasę.

 

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.