Koronawirus: cztery kolejne zgony w województwie lubelskim

Liczba zgonów z powodu COVID-19 wzrosła w naszym województwie do 74. | foto Pixabay

wiadomosci Do 74. wzrosła liczba zgonów spowodowanych COVID-19 na terenie województwa lubelskiego. W ciągu ostatniej doby walkę z chorobą przegrały cztery osoby w wieku od 50. do 91. lat.

oprac. dsm

Opublikowano: 11 października 2020 13:50 | Aktualizacja: 11 października 2020 13:50

W niedzielę Katarzyna Wnuk, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie, poinformowała, że w ciągu ostatniej doby na terenie województwa lubelskiego zmarło cztery osoby w związku z COVID-19:

 

- w szpitalu  ARION Szpitale Sp. z o. o. w Biłgoraju  zmarła 66-letnia Pacjentka z infekcją COVID-19. Pacjentka pochodziła z Lublina, miała choroby współistniejące;

 

-  w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie zmarł 50-letni Pacjent z infekcją COVID-19. Pacjent pochodził z Lublina, miał choroby współistniejące;

 

CZYTAJ TAKŻE: Koronawirus: ponad trzysta nowych zakażeń w woj. lubelskim. Więcej niż sto w samym Lublinie

 

-  w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim zmarła 91-letnia Pacjentka z infekcją COVID-19. Pacjentka pochodziła z powiatu janowskiego, miała choroby współistniejące;

 

- w szpitalu  ARION Szpitale Sp. z o. o. w Biłgoraju  zmarł 85-letni Pacjent z infekcją COVID-19. Pacjent pochodził z powiatu zamojskiego, miał choroby współistniejące.

 

Do 11 października 2020 roku potwierdzono łącznie 4458 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 2502 ozdrowieńców i zarejestrowano 74 zgony. Aktualnie 287 osób jest hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem, 13463 poddanych kwarantannie i 471 objętych nadzorem epidemiologicznym.

 

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.