Reklama

Reklama

Konkurs "Program Mistrz II" w Lublinie. Zwycięzca przeszkoli sportowców przed Igrzyskami Olimpijskimi

Opublikowano: 5 kwietnia 2021 14:55
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Konkurs "Program Mistrz II" w Lublinie. Zwycięzca przeszkoli sportowców przed Igrzyskami Olimpijskimi - Zdjęcie główne

Konkurs "Program Mistrz II" w Lublinie. Zwycięzca przeszkoli sportowców przed Igrzyskami Olimpijskimi | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta Lublin czeka na oferty w konkursie "Program Mistrz II". Zwycięzca przeprowadzi szkolenie sportowe związanie z przygotowaniem zawodników do startu w Igrzyskach Olimpijskich lub Paraolimpijskich.

Reklama

Urząd Miasta Lublin ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego realizowanego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Chodzi o Program Mistrz II.

- Konkurs ma na celu wybór ofert i zlecenie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania kultury fizycznej realizowanego na rzecz poprawy warunków uprawiania sportu przez członków klubów i stowarzyszeń sportowych oraz stwarzania warunków do osiągania najwyższych wyników sportowych - czytamy w ogłoszeniu konkursu.

Efektem konkursu ma być przeprowadzenie szkolenia sportowego związanego z przygotowaniem do startu w Igrzyskach Olimpijskich lub Paraolimpijskich. Zwycięzca konkursu będzie prowadził systematyczne treningi dla zawodników trenujących dyscyplinę objętą programem Igrzysk Olimpijskich lub Paraolimpijskich i będących w latach poprzednich uczestnikami Igrzysk Olimpijskich lub Paraolimpijskich lub zawodników, którzy uzyskali minima kwalifikacyjne do udziału w Igrzyskach Olimpijskich lub Paraolimpijskich Tokio 2021. Będzie też zoobowiązany m.in. do zapewnienia odpowiedniej ilości sprzętu i urządzeń niezbędnych do przeprowadzenia szkolenia.

Na realizację przeznaczone będzie 15 tys.zł.

Oferty konkursowe mogą skłądać np. organizacje pozarządowe, organizacje zajmujące się wolontariatem, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielnie socjalne, spółki akcyjne i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz kluby sportowe.

Termin składania ofert mija 23 kwietnia. Zadanie realizowane będzie od 1 maja do 31 grudnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.