Reklama

Godz. 9.00: Zachorowało sześć kolejnych osób z Lubelszczyzny. W kraju 43 nowe przypadki

wiadomosci Na terenie województwa lubelskiego mamy sześć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

red.

Opublikowano: 30 marca 2020 09:18 | Aktualizacja: 30 marca 2020 09:18

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie lubelskim dotyczą:

- kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu lubelskiego, sposób zakażenia w trakcie ustalania,

- mężczyzny w wieku powyżej 61 lat, (pozostałe informacje zostaną uzupełnione),

- mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu hrubieszowskiego w stanie dobrym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu hrubieszowskiego w stanie dobrym, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu hrubieszowskiego w stanie dobrym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- kobiety w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu lubelskiego, sposób zakażenia w trakcie ustalania.

 

Na dzień 30 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 111 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 3 osoby zmarłe.

 

W kraju mamy 43 nowe przypadki zakażenia #koronawirus, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.
Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. śląskiego, 6 osób z woj. lubelskiego, 5 osób z woj. małopolskiego, 4 osób z woj. podlaskiego, 3 osób z woj. lubuskiego, 3 osób z woj. świętokrzyskiego, 3 osób z woj. wielkopolskiego oraz po 1 osobie z woj. warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.

Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci czterech kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 71-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu, 83-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, 32-letnia kobieta i 80-letni mężczyzna ze szpitala w Łańcucie. Wszyscy pacjenci mieli współistniejące choroby.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 1905; 26 osób zmarło.Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.