Aktywizacja seniorów w Lublinie – trwa nabór projektów

Aktywni seniorzy | foto ssmgrp.com (zdjęcie ilustracyjne)

wiadomosci Miasto Lublin zaprasza organizacje pozarządowe do składania ofert w konkursie na realizację zdań służących aktywizacji i integracji starszych mieszkańców Lublina.

Miasto Lublin, oprac. RW

Opublikowano: 10 lipca 2020 16:00 | Aktualizacja: 10 lipca 2020 16:00

O konkursie

Konkurs jest elementem Programu Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów realizowanego na terenie Miasta Lublin w latach 2016-2020. Skierowany jest do organizacji pozarządowych, które prowadzą swoje działania na rzecz starszych mieszkańców Lublina oraz funkcjonują w oparciu o ustawę o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Projekty powinny zostać zrealizowane maksymalnie w ciągu trzech miesięcy, tj. od 1 września do 30 listopada 2020 r.

 

W jaki sposób złożyć ofertę?

 

Oferty można składać elektronicznie do 27 lipca do godz. 8.00 za pomocą platformy internetowej Witkac.pl lub w wersji papierowej w sekretariacie Wydziału Inicjatyw i Programów Społecznych Urzędu Miasta Lublin, ul. Leszczyńskiego 23 pok. 107, do 27 lipca do godz. 15.30.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.