Reklama

55 lat Towarzystwa Sztuk Pięknych

wiadomosci W piątek, 8 listopada, w krużgankach klasztoru oo. dominikanów odbyła się uroczystość podsumowująca 55 lat działalności Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych. Zarząd Województwa reprezentowali wicemarszałek Zbigniew Wojciechowski oraz członek zarządu Sebastian Trojak.

Lubelskie.pl

Opublikowano: 14 listopada 2019 11:04 | Aktualizacja: 14 listopada 2019 11:04

Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych powstało w 1964 roku. Jego głównym zadaniem jest upowszechnianie kultury w Lublinie oraz szerzenie zamiłowania do sztuk pięknych i kształtowanie kultury plastycznej wśród członków i mieszkańców Lublina. Towarzystwo organizuje liczne wystawy (na swoim koncie ma ich już ponad 500), spotkania z autorami, prowadzi także działalność edukacyjną.

Uroczysta gala była okazją do wspomnień, podsumowań, ale także do snucia planów na kolejne lata. W jej trakcie pamiątkowymi medalami i dyplomami Województwa Lubelskiego uhonorowane zostały osoby szczególnie zasłużone dla organizacji. Towarzystwu oraz wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych owocnych lat pracy!Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.