Reklama

Reklama

Siembida nadal w Pszczółkach

Opublikowano: 18 czerwca 2020 18:49
Autor: Mateusz Pol | Zdjęcie: azs.umcs.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport Paweł Siembida nadal będzie fizjoterapeutą ekipy Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin w rozgrywkach Energa Basket Ligi Kobiet.

Reklama

Rozgrywki 2020/2021 to już szóste z kolei, w których o zdrowie zawodniczek z Lublina zadba Paweł Siembida. Jak sam mówi, na początku swojej przygody w Pszczółce sam nie zakładał, że ta potrwa aż tak długo: - Zacząłem pracę po propozycji trenera Krzysztofa Szewczyka w sezonie 2015/2016. Zostałem wtedy jednocześnie fizjoterapeutą i kierownikiem drużyny. Muszę przyznać, że była to naprawdę niezła szkoła życia. Nie myślałem wtedy, że zostanę w zespole tak długo, ale stabilność klubu oraz osoby, z którymi pracuję pozwoliły na to, żeby nasza współpraca rozwinęła się na lata.


Zapytany o to, który rok był dla niego najtrudniejszy i czy decyzja o pozostaniu w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS Lublin była formalnością, dodaje: - Pod względem samej koszykówki każdy sezon był po prostu inny. Jednak osobiście chyba najcięższy dla mnie był ten pierwszy, w którym dołączyłem do ekipy. Co do de decyzji, to z mojej strony była to czysta formalność. Wiadomo: ofert życia się nie odmawia, ale póki co się taka nie zdarzyła, zatem cieszę się, że zostaję w Lublinie.

źródło: azs.umcs.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.