Sajnaj mistrzem przy stole

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Kamil Wojdat

Sajnaj mistrzem przy stole - Zdjęcie główne

24 tenisistów wzięło udział w trzecim turnieju w ramach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Najlepszy okazał się Grzegorz Sajnaj | foto Kamil Wojdat

Sport 24 tenisistów wzięło udział w trzecim turnieju w ramach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Najlepszy okazał się Grzegorz Sajnaj.

Dla zawodnika rodem z Ludwina było to drugie podium w tym cyklu. W styczniu wywalczył wicemistrzostwo. Za plecami zwycięzcy zmagania ukończyli Jarosław Adamczyk i Roman Chawryło. To właśnie między wspomnianą trójką rozstrzygnie się, kto zostanie triumfatorem całej ligi. Ostatni z zaplanowanych turniejów zaplanowano na 19 lipca.

Liderem klasyfikacji generalnej jest Adamczyk, który regularnie zajmuje wysokie miejsca. Wywalczył trzecie, czwarte oraz drugie miejsce, co pozwoliło mu uzbierać 48 punktów. O sześć "oczek" mniej ma Chawryło, zaś 38 punktów to dorobek Sajnaja. Co ciekawe, Grzegorz uczestniczył tylko w dwóch turniejach.