Powiosłują w szczytnym celu

sport 11 stycznia w Lublinie i siedmiu innych miastach w całym kraju zorganizowane zostanie Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ergometrach wioślarskich.

kuba

Opublikowano: 10 stycznia 2020 17:38 | Aktualizacja: 10 stycznia 2020 17:38

Po zeszłorocznym sukcesie organizacyjnym, tym razem do próby ustanowienia rekordu Polski w największej liczbie osób, które w ciągu 10h przepłyną na jednym ergometrze wioślarskim dystans 500 metrów, staną mieszkańcy: Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Lublina, Poznania, Torunia, Szczecina i Warszawy. Punktem kulminacyjnym będzie Sztafeta Gwiazd z udziałem medalistów Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw świata i mistrzostw Europy, polityków oraz przedstawicieli urzędów miast.

Poczynania startujących będzie można oglądać na żywo w internecie oraz na miejscu, na specjalnie ustawionych ekranach.

Każdy, kto odwiedzi w tym dniu Centrum Handlowe Felicity w Lublinie, aleja Wincentego Witosa 32 będzie miał możliwość spróbowania sił w wiosłowaniu na ergometrze, a za udział w próbie bicia rekordu otrzyma wyjątkowy Certyfikat! Przez cały dzień odbywać się będzie również zbiórka pieniędzy do puszek WOŚP.

Harmonogram

9.00 rozpoczęcie Bicia Rekordu, Otwarcie Galerii – rozpoczęcie wyścigów dla publiczności

11.00 powitanie, oficjalne otwarcie imprezy

13.30 wyścigi sztafet drużyn futbolu amerykańskiego

14.00 wyścigi VIP - sztafeta gwiazd

14.40 dalsza część wiosłowania

19.00 zakończenie Bicia Rekordu Polski, zakończenie akcji.Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.