Pogoń Grodzisk Maz. - Motor Lublin. Żółto-biało-niebiescy przywożą jeden punkt

Autor: | Zdjęcie: Motor Lublin/Facebook.com

Pogoń Grodzisk Maz. - Motor Lublin. Żółto-biało-niebiescy przywożą jeden punkt - Zdjęcie główne

foto Motor Lublin/Facebook.com

Sport Wynikiem 1:1 zakończył się sobotni mecz Pogoni z Motorem. Gola dla gości strzelił Michał Fidziukiewicz.

Już po swojej pierwszej akcji gospodarze wyszli na prowadzenie. W siódmej minucie gola na 1:0 strzelił Kolumbijczyk Jean Franco Sarmiento.

Podopieczni trenera Marka Saganowskiego odpowiedzieli dopiero w końcówce. W 79. minucie na listę strzelców wpisał się niezawodny Michał Fidziukiewicz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 i podziałem punktów.

Po dziewięciu grach żółto-biało-niebiescy mają na koncie 17 punktów, co daje im trzecie miejsce w tabeli eWinner 2. Ligi. W następnym spotkaniu Motor podejmie na własnym stadionie Chojniczankę Chojnice. Mecz w sobotę, 2 października, o godz. 17.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Motor Lublin (1:0)
Bramki: Jean-Franco 7'.
Pogoń: Haluch – Theus (46' Zembrowski), Choroś, Gładysz (46' Maślanka), Zimmer, Kalinowski (70' Jaroń), Kołaczek, Owczarek, Lisowski, Wrzesiński (90' Kobiera), Jean Franco (76' Sacharuk).
Motor: Madejski – Kusiński, Błyszko, Najemski, Moskwik (69' Ryczkowski), Swędrowski (69' Firlej), Król (57' Kołbon), Ceglarz, Wójcik (46' Vitinho), Sędzikowski (46' Polak), Fidziukiewicz.
Żółte kartki: Zimmer, Kołaczek, Choroś - Kusiński, Błyszko, Ceglarz.
Sędziował: Paweł Kukla (Kraków).