Reklama

Po raz drugi w tym roku szkolnym odbyły się zmagania w ramach Czwartków Lekkoatletycznych

sport 19 września br. uczniowie szkół podstawowych już po raz drugi mogli rywalizować w ramach Lekkoatletycznych Czwartków.

Rafał

Opublikowano: 19 września 2019 16:01 | Aktualizacja: 19 września 2019 16:01

Podczas dzisiejszej rywalizacji nie przeszkadzała nawet niska temperatura. Uczestnicy dawali z siebie wszystko i zaciętą rywalizacją podgrzewali atmosferę do granic możliwości. Młodzi sportowcy m.in. biegali na dystans 60 metrów, 300 metrów, skakali wzwyż oraz w dal, próbowali również osiągnąć jak najdłuższą odległość w rzucie piłeczką palantową. W trakcie oczywiście każdy mógł liczyć na gorącą kawę lub herbatę ze strony organizatorów.


Po zakończeniu zmagań uczestnicy z najlepszymi wynikami zostali nagrodzeni dyplomami oraz pamiątkowymi medalami. Niespodziankę dla młodych lekkoatletów przygotował również partner wydarzenia – Centrum medyczne Orto-Optymist i Runoptymist. Wszyscy uczestnicy zmagań na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie otrzymali pamiątkowy dyplom z zaproszeniem na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne.Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.