Motor przywozi punkt z dalekiego wyjazdu. Lublinianie zremisowali z Błękitnymi

Autor: | Zdjęcie: Motor Lublin/facebook.com

Motor przywozi punkt z dalekiego wyjazdu. Lublinianie zremisowali z Błękitnymi - Zdjęcie główne

Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i podziałem punktów | foto Motor Lublin/facebook.com

Sport Wynikiem 1:1 zakończył się środowy mecz 22. kolejki eWinner 2. Ligi w Stargardzie, gdzie miejscowi Błękitni podejmowali Motor. Gola dla ekipy Marka Saganowskiego strzelił Daniel Świderski.

W początkowym fragmencie pierwszej połowy środowego meczu w Stargardzie więcej do powiedzenia w ofensywie mieli goście. Aktywny był debiutujący w tym roku na boisku ligowym Marcin Michota. Z ataków żółto-biało-niebieskich niewiele jednak wynikało. Potem inicjatywę przejęli gracze Błękitnych, co udokumentowali bramką. W 38 minucie do siatki Sebastiana Madejskiego trafił Daniel Wajsak, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Podopiecznym trenera Marka Saganowskiego udało się wyrównać po niespełna kwadransie gry w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisał się Daniel Świderski. Napastnik trafił głową do bramki Błękitnych po dośrodkowaniu wspomnianego Michoty. Na kwadrans przed końcem lublinianie byli blisko wyjścia na prowadzenie, jednak strzał Tomasza Swędrowskiego wylądował na słupku bramki gospodarzy.

Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i podziałem punktów. Po 21. spotkaniach Motor ma 29 punktów. Najbliższy mecz w niedzielę, 21 marca, gdy żółto-biało-niebiescy podejmą na Arenie Lublin Skrę Częstochowa.

Błękitni Stargard - Motor Lublin 1:1 (1:0)
Bramki: Wajsak 38' - Świderski 59'.
Błękitni: Sasiak - Andrzejewski, Kujawiak, Wajsak, Theus (46' Sitkowski), Bochnak, Polkowski, Starzycki (77' Walków), Cywiński, Kaczmarek (63' Kwiatkowski), Niedojad (63' Brzeziański).
Motor: Madejski - M. Król, Grodzicki, Wawszczyk, Michota, Ceglarz (55' Wójcik), Swędrowski, Pakulski (82' Kunca), R. Król, Jagodziński (65' Kusiński), Świderski.
Żółte kartki: Theus, Kujawa - Swędrowski, Grodzicki.
Sędziuje: Albert Różycki (Łódź).