Motor przegrał z Pogonią

Autor: | Zdjęcie: motorlublin.eu

Motor przegrał z Pogonią - Zdjęcie główne

Lublinianie ulegli w Siedlcach miejscowej Pogoni 1:4 | foto motorlublin.eu

Sport Podczas obozu przygotowawczego Motor uległ Pogoni Siedlce. Jedynego gola zdobył Tomasz Swędrowski.

Podopieczni Mirosława Hajdo przegrali 1:4. Co ciekawe, oba zespoły nie wykorzystały rzutów karnych. Strzał Kamila Walkówa obronił Sebastian Madejski, zaś uderzenie Daniela Świderskiego wyczuł Mikołaj Smyłek.

Kolejny sparing lublininie zagrają 16 sierpnia o 11:00. Rywalem będzie Górnik Łęczna. Nie dojdzie do skutku zaplanowany na 22 sierpnia sparing z Radomiakiem Radom.

Pogoń Siedlce – Motor Lublin 4:1 (2:1)

Bramki: Kamil Walków 38′, 44′, 59′, Norbert Wojtuszek 40′ – Tomasz Swędrowski 39′

Motor (I połowa): Madejski – M. Król, Grodzicki, Łukasik, Moskwik, Duda, Swędrowski, Kumoch, Ceglarz, Jagodziński, Ropski, (II połowa): Madejski (65′ Lach) – Michota, Cichocki, Łukasik, zawodnik testowany, Duda (65′ Bednarczyk), Darmochwał, Kunca, Wójcik, Ropski (60′ Świderski), Nowak.