Motor już trenuje

Piłkarze Motoru spotkali się na inauguracyjnych zajęciach na bocznym boisku Areny Lublin | foto Tomasz Lewtak

sport Dzisiaj gracze beniaminka II ligi wrócili do zajęć.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 8 lipca 2020 18:30 | Aktualizacja: 8 lipca 2020 18:30

Piłkarze Motoru spotkali się na inauguracyjnych zajęciach na bocznym boisku Areny Lublin. Był to trening wprowadzający. Rozpoczęło się od popularnego "Dziadka". Podopieczni Mirosława Hajdo zdecydowaną większą część okresu przygotowawczego spędzą na własnych obiektach. Wyjątkiem będzie początek sierpnia. Od 3 do 9 drużyna wyjedziena zgrupowanie do Siedlce, gdzie rozegra dwa spotkania kontrolne z: Pogonią Siedlce oraz Legią II Warszawa. 

 

W okresie przygotowawczym Krzysztof Ropski i spółka rozegrają również mecz o stawkę. 22 lipca zmierzą się z Avią Świdnik w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Jeśli wygrają, zagrają w półfinale wojewódzkim i być może finale. Oba starcia planowane są na lipiec.

 

 

 

 

 

PLAN SPARINGÓW

15.07., Orlęta Radzyń Podlaski

18.07., Ruch Chorzów

22.07., Avia Świdnik (Puchar Polski)

08.08., Pogoń Siedlce

08.08., Legia II Warszawa

15.08., Stal Mielec

22.08., Radomiak Radom

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.