Motor dalej w domu

sport Piłkarze Motoru Lublin nie tracą nadziei na awans do II ligi. Wszystko będzie zależało od interpretacji przepisów i decyzji władz piłkarskim o tym kto w przyszłym sezonie zagra wyżej ? Hutnik Kraków czy właśnie lubelski klub.

kuba

Opublikowano: 24 marca 2020 13:43 | Aktualizacja: 24 marca 2020 13:43

Dopóki nie ma jednak decyzji o dokończeniu lub zakończeniu tegorocznych rozgrywek, lublinianie przez kolejny tydzień będą przygotowywać się indywidualnie w swoich domach i zdalnie przesyłać raporty o swoich postępach do klubowych trenerów. 

– W tym tygodniu kontynuujemy zajęcia indywidualne, a kolejne decyzje będą uzależnione od sytuacji w kraju. Zawodnicy w dalszym ciągu codziennie do godziny 12:00 mają nam wysyłać raporty treningowe. Za nami pierwszy tydzień takiej pracy i należy powiedzieć, że był to mocny tydzień. Po wykresach widzieliśmy, że chłopaki sporo popracowali i myślę, że w normalnym mikrocyklu startowym nie mieliby tylu zajęć. Teraz rozpisaliśmy naszym piłkarzom nieco lżejsze treningi, aby mieli też czas na regenerację – mówi Tomasz Jasik, drugi trener Motoru w komunikacie na oficjalnej stronie klubu.
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.