Ma najdłuższy staż w klubie. Kończy przygodę z siatką

Paweł Toborek był w klubie od pocżatku jego istnienia | foto LUK Ppolitechnika Lublin/Grzegorz Winnicki

sport 32-letni przyjmujący po wielu latach reprezentowania barw klubu z Lublina postanowił zakończyć swoją przygodę z siatkówką.

dsm

Opublikowano: 24 maja 2020 06:44 | Aktualizacja: 24 maja 2020 06:44

Był z klubem od początku jego istnienia. Awansował z LKPS-em do II ligi, a potem do KRISPOL 1. ligi. Przyjmujący miał najdłuższy staż w LUK Politechnika Lublin spośród wszystkich zawodników klubu. Paweł Toborek oznajmił, że tyle już wystarczy. 32-latek poinformował, że w przyszłym sezonie nie zobaczymy go już na parkiecie. Decyzja została podyktowana brakiem możliwości pogodzenia przez Pawła obowiązków zawodowych z treningami.


- Moja przygoda z LKPS-em kończy się w tym roku. Chciałem pozdrowić wszystkich kibiców i podziękować im za zaangażowanie na trybunach. Sprawiliście, że atmosfera na meczach była rewelacyjna. Dzięki temu wynik w tamtym sezonie był taki dobry. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak dołączyć do was i kibicować naszej drużynie, bo w tym roku cel jest jeden: awans do PlusLigi - powiedział sam zainteresowany.


"Zarząd Klubu LUK Politechnika Lublin serdecznie dziękuje Pawłowi za wszystkie lata spędzone w LUK Politechnice Lublin i wyraża nadzieję na jego powrót w kolejnych latach, być może już w innej roli" - informują przedstawiciele klubu na swojej stronie internetowej.