Kolejna wpadka Motoru

sport Podopieczni Roberta Góralczyka już w sobotę stracili matematyczne szanse na awans, ponieważ Stal Rzeszów na wyjeździe ograła Chełmiankę 4:0. Przybici lublinianie dzień później przegrali za to z Wólczanką Wólka Pełkińska 1:2.

kuba

Opublikowano: 2 czerwca 2019 23:21 | Aktualizacja: 2 czerwca 2019 23:21

Miniony tydzień nie był zbyt udany dla lubelskiego klubu. Gracze z Lublina najpierw przegrali półfinałowe starcie wojewódzkiego Pucharu Polski z Chełmianką 0:4, kilka dni później stracili szanse na grę w II lidze, a na koniec polegli w starciu z niżej notowaną Wólczanką. Gospodarze lepiej rozpoczęli niedzielne spotkanie, już w 7 min. wychodząc na prowadzenie po strzale Volodymyra Khorolksyja. W 38 min. stan meczu podwyższył Krzysztof Pietluch. Goście odpowiedzieli na to jeszcze przed przerwą pięknym trafieniem Tomasza Brzyskiego bezpośrednio z rzutu wolnego. Było to jednak wszystko, na co było stać tego dnia piłkarzy lubelskiego klubu. Motor w dalszej części spotkania przeważał nad rywalami, ale nie przełożyło się to na kolejne bramki i gracze Roberta Góralczyka musieli po raz kolejny przełknąć gorycz porażki. 

Wólczanka Wólka Pełkińska – Motor Lublin 2:1 (2:1)
Bramki: Volodymyr Khorolskyi 7′, Krzysztof Pietluch 38′ – Tomasz Brzyski 44′
Motor: Olszewski – Brzyski, Cichocki, Waleńcik, Wołos, D. Kamiński, Poźniak (46′ Kumoch), Gałecki, Rak (76′ Rybak), Paluch, M. Majewski (72′ Dapollonio).
Żółte kartki dla Motoru: Dawid Kamiński, Michał Paluch, Bartosz Waleńcik, Tomasz Brzyski.