Autor: | Zdjęcie: DSM/Archiwum

GKS Niemce zremisował z Sokołem Konopnica. Wójciuk i spółka postawili się wyżej notowanemu rywalowi - Zdjęcie główne

GKS zremisował trzeci mecz w tym sezonie. Po 29. spotkaniach ekipa z Niemiec ma na koncie 21 punktów | foto DSM/Archiwum

Sport W 29. kolejce KEEZA Lubelskiej Klasy Okręgowej GKS Niemce podzielił się punktami z Sokołem Konopnica.

Pogodzeni ze spadkiem do klasy A zawodnicy GKS-u nie składają broni i walczą o każdy punkt na poziomie okręgówki. W przedostatniej serii gier drużyna z Niemiec w niedzielę zremisowała 3:3 na swoim boisku z piątym w tabeli Sokołem Konopnica.

Zaczęło się nieciekawie, bo po niespełna 20. minutach goście prowadzili już 2:0. Potem do akcji wkroczył Arkadiusz Sidor, który w przeciągu dwóch minut trafił dwa razy do bramki rywali i wyrównał stan rywalizacji.

Po zmianie stron trzeciego gola dla GKS-u strzelił Przemysław Wójciuk. Sokół zdołał jednak wyrównać w końcówce spotkania. Skończyło się na 3:3.

- Przy wyniku 3:2 goście zaczęli atakować, a u nas nie było żadnego zawodnika do zmiany. Byliśmy nastawieni na kontry, również ze względu na okrojony skład. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy jednak wygrać ten mecz - komentuje Jarosław Urban, kierownik drużny z Niemiec.

GKS Niemce - Sokół Konopnica 3:3 (2:2)
Bramki: Sidor 25', 26', Wójciuk 60' - 2', 19', 78'.
GKS: Zenka - Szewczyk, Majewski, Samarczenko, Grzegorczyk, Bonat, Klimkiewicz, Oroń, Sidor, Wójciuk, Dulniak.
Żółte kartki GKS-u: brak.

WIĘCEJ W NAJBLIŻSZYM (15.06) WYDANIU WSPÓLNOTY LUBARTOWSKIEJ DOSTĘPNEJ W PUNKTACH PRASOWYCH ORAZ NA E-PRASA.PL