Autor: | Zdjęcie: DSM/Archiwum

GKS Niemce wygrał z MKS-em Ryki. Zwycięstwo po golu w 96 minucie w debiucie nowego trenera - Zdjęcie główne

GKS wygrał pierwszy mecz pod wodzą trenera Marka Deca | foto DSM/Archiwum

Sport Sobotni mecz w Rykach był pierwszym spotkaniem, w którym GKS Niemce poprowadził nowy trener - Marek Dec. Debiut okazał się bardzo udany, bo ekipa z powiatu lubelskiego wygrała 4:3, po bramce zdobytej w 96. minucie gry.

Do spotkania z MKS-em Ryki, rozgrywanego w ramach 21. kolejki KEEZA Lubelskiej Klasy Okręgowej, drużyna z Niemiec przystępowała po środowej druzgocącej porażce 1:9 ze Stalą Poniatowa. Sobotni mecz był jednak także pierwszym spotkaniem, w którym GKS-em dowodził nowy szkoleniowiec - Marek Dec.

- Trener Dec wysoko z przodu ustawił zespół. Wyszliśmy na boisko z nastawieniem na przywiezienie punktów z Ryk. Graliśmy na dwóch napastników. Bardzo dobrze zagrał m.in. Jakub Oroń - mówi Jarosław Urban, kierownik GKS-u Niemce.

MKS Ryki - GKS Niemce 3:4 (2:2)
Bramki: 25', 45' (k), 70' - Wójciuk 15', 55', Oroń 29', Tatara 90'+6.
GKS: Domownik - Chmielnicki, Szewczyk (70' Kuszneruk), Majewski, Grzegorczyk, Tatara, Bonat, Sidor (85' Urbaś), Klimkiewicz, Wójciuk, Oroń.
Żółte kartki: Klimkiewicz x2, Bonat, Chmielnicki.
Czerwona kartka: Klimkiewicz 75' (za dwie żółte).

WIĘCEJ W NAJBLIŻSZYM WYDANIU (27.04.) WSPÓLNOTY LUBARTOWSKIEJ DOSTĘPNEJ W PUNKTACH PRASOWYCH ORAZ NA E-PRASA.PL