Reklama

Reklama

FIBER MEDIA Lublin - debiutant roku czy doświadczony operator?

Opublikowano: pon, 20 wrz 2021 11:28
Autor:

FIBER MEDIA Lublin - debiutant roku czy doświadczony operator? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Nasze usługi, jak już wielu naszych klientów się przekonało, nie mają sobie równych wśród operatorów świadczących je na terenie Lubelszczyzny. Wysokie, mocno wyśrubowane parametry gwarantowane naszych usług, windując w górę pozostałym operatorom POPC poprzeczkę nie do pokonania, stawiają nas na czele w wielu rankingach i owocują pochlebnymi opiniami klientów.

Reklama

 

 

Z tym pytaniem zwróciliśmy się do managera FIBER MEDIA - mgra inż. Krzysztofa Kamoli

- Dzień dobry, jeśli chodzi o debiut, to zapewne tak - na obszarze niemal całego województwa lubelskiego, w zakresie usług dostępu do internetu i telewizji światłowodowej, które świadczymy na sieci POPC budowanej obecne ze środków unijnych.

Nasze usługi, jak już wielu naszych klientów się przekonało, nie mają sobie równych wśród operatorów świadczących je na terenie Lubelszczyzny. Wysokie, mocno wyśrubowane parametry gwarantowane naszych usług, windując w górę pozostałym operatorom POPC poprzeczkę nie do pokonania, stawiają nas na czele w wielu rankingach i owocują pochlebnymi opiniami klientów.

Mówiąc o doświadczeniu - to właśnie ono czyni nasz debiut tak owocnym. Trzeba tu sięgnąć do historii naszej 20-letniej działalności związanej głównie z sieciami komputerowymi i telekomunikacyjnymi. Od początku naszej działalności budowaliśmy sieci dla małych i dużych firm, instytucji państwowych, banków i szkół. W 2007 roku rozpoczęliśmy naszą własną działalność telekomunikacyjną budując swoją sieć na obszarze kilku gmin w powiatach: kraśnickim, sandomierskim, opatowskim - promując naszą sieć pod nazwą KOMTEL MEDIA. Rozpoczynaliśmy swoją przygodę z telekomunikacją we współpracy z nieistniejącą już Telekomunikacją Polską jeszcze zanim pojawiła się na naszym rynku większość dzisiejszych firm telekomunikacyjnych - zarówno polskich, jak i zagranicznych. Pracujący u nas od 2001 roku inżynierowie systemowi dawno przebrnęli już przez problemy związane z szybkimi usługami o wysokiej przepustowości - problemami, z którymi teraz nie mogą sobie poradzić inni operatorzy wchodzący ze swoimi usługami na sieci POPC.

Posiadając od 2014 roku własną sieć światłowodową oraz własne węzły telekomunikacyjne w Lublinie, Puławach oraz Warszawie opracowaliśmy własne technologie dostępu do szybkiego internetu oraz telewizji światłowodowej wyprzedzające konkurencję o dobre kilka lat, a w związku z tym że większość naszych usług stanowiły już usługi światłowodowe, rozpoczęliśmy promocję naszej nowej marki FIBER MEDIA Lublin.

Opracowujemy, testujemy i wdrażamy coraz nowsze rozwiązania techniczne, w których jesteśmy niedoścignieni, co cenią sobie nasi klienci, a trzeba dodać że wielu z nich pozostaje z nami od samego początku naszej działalności telekomunikacyjnej.

- Skoro wspomniał Pan o POPC to może przybliży Pan czym jest i do kogo skierowany jest program.

- Program Operacyjny Polska Cyfrowa realizowany jest w Polsce od około 2014 roku. Ma on na celu dostarczenie szybkich sieci światłowodowych na obszarach pozbawionych takiej infrastruktury a tym samym podlegającym „wykluczeniu cyfrowemu”. Realizowany jest on na terenie kilku województw w Polsce, głównie na terenach gmin i obszarach wiejskich, które dotąd pozbawione były infrastruktury umożliwiającej operatorom świadczenie usług dostępu do szybkiego Internetu i usług powiązanych jak np. telewizja IP czy telefonia VoIP. Od samego początku bierzemy czynny udział w konsultacjach i uzgodnieniach dotyczących programu POPC, w szczególności tych dotyczących województwa lubelskiego. Rozbudowę naszej własnej sieci światłowodowej oparliśmy głównie o infrastrukturę światłowodową wybudowaną w ramach pierwszych etapów POPC w 2015. Dzięki temu dysponujemy dziś jedną z najnowocześniejszych sieci telekomunikacyjnych w województwie obsługującą instytucje państwowe, firmy i użytkowników indywidualnych.

- Może teraz kilka słów o ofercie, z jaką wychodzi FIBER MEDIA do mieszkańców naszego województwa.

- Naszą ofertę dostępu do sieci internet oparliśmy o 4 pakiety o przepustowościach od 150 do 1000 Mb/s. Trzon sprzedaży stanowią głównie 3 pakiety symetryczne 300/300 Mb/s, 600/600 Mb/s oraz 1000/1000 Mb/s. Tylko w naszej ofercie parametry gwarantowane to 80-120% szybkości wykupionej w pakiecie przy opóźnieniach (ping) rzędu 3-6 ms w testach. W naszych pakietach nie ma sformułowania do - rzeczywista szybkość pakietów jest zawsze wyższa niż jego nazwa.

Jak już mówiłem wcześniej oferty z tak wysokimi parametrami gwarantowanymi oraz o tak niskich opóźnieniach nie ma żaden operator na sieci POPC.

Mimo tak wygórowanych parametrów nasze pakiety oferujemy w nieco niższych cenach niż konkurencja i zawsze mamy dla naszych klientów atrakcyjne promocje na każdą okazję w roku.

Nie można też pominąć kwestii urządzeń, jakie dostarczamy klientom wraz z usługą. Te dobrane są tak aby umożliwiały pełne wykorzystanie wykupionego pakietu nie tylko przez połączenia kablowe, ale również przez wifi. Wiemy dobrze o tym, że użytkownicy korzystają dziś z Internetu głównie poprzez połączenia wifi - dlatego dostarczane przez nas urządzenia wyposażone są w nowoczesne, dwupasmowe wifi oraz mocne anteny, aby zapewnić dobry zasięg w całym domu. Dla domów o kilku kondygnacjach zawsze proponujemy naszym klientom takie rozwiązanie, aby wszędzie wifi umożliwiało korzystanie z pełnej przepustowości łącza wykupionego w pakiecie.

Mówiąc o ofercie należy również wspomnieć o telewizji światłowodowej, która w bogatym zestawie ok. 250 kanałów podzielona jest na 4 pakiety w cenach od 19.90 zł/m-c. W naszej ofercie telewizyjnej znajdują się również pakiety premium: CANAL+, HBO, CINEMAX a już w niedługim czasie dołączą do niej również serwisy VoD takie jak NETFLIX i HBO GO. Telewizja światłowodowa to nowoczesna platforma z masą różnorodnych możliwości jak Catchup TV (oglądanie kanałów do kilu dni wstecz), nagrywanie programów w chmurze, planowanie nagrań z EPG, nagrywanie serii. Inną cenioną przez klientów funkcją telewizji światłowodowej jest możliwość oglądania programów od początku do kilku godzin wstecz, do tego pauzowanie, przewijanie itp., a to wszystko za pomocą niewielkiego dekodera mieszczącego się w dłoni. Telewizja światłowodowa działa przy tym zawsze płynnie i niezawodnie niezależnie od warunków atmosferycznych czy zakłóceń, dostarczając do użytkowników obraz w najwyższej dostępnej rozdzielczości FULL HD czy UHD 4K.

- Może na zakończenie kilka słów podsumowania.

- Podsumowując nawiążę może do słowa wstępnego - mocny debiut doświadczonego operatora, z jakością usług docenianą i zachwalaną przez klientów, to dobra motywacja do dalszego działania i ciągłego podnoszenia poprzeczki jakości.

Mając dotychczas do czynienia z wątpliwej jakości usługami, niesamowicie zachwalanymi jedynie w reklamach, dajemy klientom możliwość korzystania z usług najwyższej jakości, a konkurencji bodźce do jej podnoszenia.

Szanujemy naszych klientów i ich potrzeby i zawsze wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom.

Może naszych reklam nie ma w telewizji ogólnopolskiej, ale za to usługi w najwyższej jakości możemy oferować w nieco niższych cenach. Wieści o wysokiej jakości nie tylko naszych usług, ale i fachowej obsługi zawsze szybko się rozchodzą procentując obopólnym zadowoleniem.

W ostatnim zdaniu przychodzi mi na myśl przede wszystkim podziękowanie za zaufanie i pochlebne słowa dla naszych obecnych klientów, oby ich zadowolenie i pozytywne opinie zawsze zachęcały ich bliskich, sąsiadów i rodziny do korzystania z nowoczesnych usług w technologiach światłowodowych. Niech nie kierują się złudną reklamą telewizyjną, a szczerymi opiniami ich bliskich i znajomych i mając wybór - decydowali się zawsze na najlepsze usługi, nie zadowalając się tym, co przereklamowane.

Dziękuję bardzo.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.