Reklama

Reklama

Wystawa dyplomowa studentów UMCS w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

Opublikowano: 8 października 2020 12:00
Autor: oprac. Joanna Niećko | Zdjęcie: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura W piątek (9 października) w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się wernisaż prac dyplomowych studentów Instytutu Sztuk Pięknych UMCS. Wystawę będzie można oglądać do końca października.

Reklama

Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej oraz Lubelskie Centrum Konferencyjne zorganizują pierwszą wystawę dyplomów studentów Instytutu Sztuk Pięknych UMCS. Będzie ona zaprezentowana w Lubelskim Centrum Konferencyjnym (ul. Artura Grottgera 2).

- Podczas wystawy przedstawione zostaną prace trzech artystek tworzących w dziedzinie grafiki warsztatowej, dwóch rzeźbiarek oraz malarza - informuje Aneta Adamska, rzecznik prasowy Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. 

 

Wernisaż odbędzie się jutro - 9 października o godzinie 17:00 na parterze budynku LCK. Z kolei wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 30 października w godzinach pracy LCK, czyli od poniedziału do piątku w godzinach 7.30-15.30. 

 

Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki umowie o współpracy między Dyrektorem Lubelskiego Centrum Konferencyjnego a Rektorem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.