Dziś są imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

dodane: 29-05-2018 13:50   |   wyświetleń: 596

XVI Koncert Chwały już w czwartek. Będzie wielkie widowisko

Już w najbliższy czwartek po raz kolejny zagra Koncert Chwały. Ponad 150 artystów wystąpi wspólnie na scenie pod lubelskim zamkiem. Organizatorzy przygotowali wspaniałe widowisko z wielkim rozmachem.
XVI Koncert Chwały już w czwartek. Będzie wielkie widowiskofot. Materiały organizatora 
Tego wieczoru sceną zawładnie cała trójka Cugowskich. Krzysztof Cugowski wraz z synami, Piotrem i Wojciechem to największe gwiazdy tego wydarzenia. Poza nimi usłyszymy szerokie spektrum muzyki. Od muzyki reggae, przez rasowy gospel, po potężne brzmienie chóru na skalę największych festiwali.

150-ciu chórzystów zaśpiewa wspólnie na scenie. To ogromne i niezwykle trudne przedsięwzięcie jakie przygotowujemy już od miesięcy. Wszyscy bowiem muszą się nauczyć wszystkich 20 aranży piosenek jakie zagramy tego wieczoru – mówił o swoim projekcie Grzegorz Głuch, producent muzyczny Koncertu Chwały.

Wśród nich Gospel Rain - jeden z najbardziej znanych polskich zespołów chrześcijańskich. Jest swego rodzaju motorem koncertu, któremu towarzyszy od lat. Ich piosenki i aranżacje stały się wręcz znakiem rozpoznawczym tego wydarzenia.

Pozostała ponad setka artystów to stworzony specjalnie na to wydarzenie Chór dla Jezusa. Złożony w całości z wokalistów z różnych stron i grup religijno - muzycznych, chętnych współtworzyć to wspaniałe widowisko. Grzegorz Głuch zapowiada ambitny, wielogłosowy repertuar w wykonaniu chóru.

Tegorocznym hasło Koncertu Chwały brzmi „Owocem Ducha jest miłość”. Nawiązuje do odbywającego się aktualnie w Kościele roku Ducha Świętego. Inicjatorem wydarzenia oraz jego dyrektorem jest ks. Mirosław Ładniaka.

Patronem honorowym koncertu będzie ks. Arcybiskup Stanisław Budzik – Metropolita Lubelski, który podczas czwartkowego wieczoru skieruje do zebranych swoje przesłanie.

XVI Koncert Chwały będzie w całości transmitowany na żywo na stronie organizatora: koncertchwaly.lublin.pl

Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy ...
Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy zażądał 10 tys. zł. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie zatrzymali fałszywego ? detektywa?. Mężczyzna zażądał od mieszkańca powiatu pruszkowskiego 10 tys. zł. Kwota ta miała być zapłatą za milczenie i ukrycie dowodów zdrady przed żoną 37 latka. Pokrzywdzony szybko zorientował się, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje. Nie miał nic do ukrycia i nie miał... żony.
Już jutro spektakl "Tata ma kota (Poczytaj mi Tato)"
Już jutro spektakl Centrum Kultury w Lublinie, g. 19:00, 22 marca, Sala Czarna; bilety: 20 / 30 zł.
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa Przed nami święto słowa i recytacji. W dniach 5-7 kwietnia 2019 odbędzie się wspólny, międzynarodowy finał XIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ukraińskiej i XII Konkursu Poezji i Prozy Polskiej na Ukrainie.
Bombardowanie włóczką ma 5 lat!
Bombardowanie włóczką ma 5 lat! Ponad 60 instalacji i 50 pasjonatów szydełkowania w grupie. Bombardowanie włóczką świętuje pięciolecie istnienia.
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej Blisko 70 kg krajanki tytoniowej ujawnili i zabezpieczyli policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Lublinie. Taką ilość przewoził w swoim pojeździe 39-letni mieszkaniec gm. Poniatowa. Nielegalny towar został zabezpieczony, zaś mężczyzna zatrzymany. Jak wstępnie oszacowano, straty na szkodę Skarbu Państwa wynoszą blisko 70 tys. zł. Zgodnie z kodeksem karno skarbowym mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)