Dziś są imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

dodane: 29-05-2018 13:50   |   wyświetleń: 643

XVI Koncert Chwały już w czwartek. Będzie wielkie widowisko

Już w najbliższy czwartek po raz kolejny zagra Koncert Chwały. Ponad 150 artystów wystąpi wspólnie na scenie pod lubelskim zamkiem. Organizatorzy przygotowali wspaniałe widowisko z wielkim rozmachem.
XVI Koncert Chwały już w czwartek. Będzie wielkie widowiskofot. Materiały organizatora 
Tego wieczoru sceną zawładnie cała trójka Cugowskich. Krzysztof Cugowski wraz z synami, Piotrem i Wojciechem to największe gwiazdy tego wydarzenia. Poza nimi usłyszymy szerokie spektrum muzyki. Od muzyki reggae, przez rasowy gospel, po potężne brzmienie chóru na skalę największych festiwali.

150-ciu chórzystów zaśpiewa wspólnie na scenie. To ogromne i niezwykle trudne przedsięwzięcie jakie przygotowujemy już od miesięcy. Wszyscy bowiem muszą się nauczyć wszystkich 20 aranży piosenek jakie zagramy tego wieczoru – mówił o swoim projekcie Grzegorz Głuch, producent muzyczny Koncertu Chwały.

Wśród nich Gospel Rain - jeden z najbardziej znanych polskich zespołów chrześcijańskich. Jest swego rodzaju motorem koncertu, któremu towarzyszy od lat. Ich piosenki i aranżacje stały się wręcz znakiem rozpoznawczym tego wydarzenia.

Pozostała ponad setka artystów to stworzony specjalnie na to wydarzenie Chór dla Jezusa. Złożony w całości z wokalistów z różnych stron i grup religijno - muzycznych, chętnych współtworzyć to wspaniałe widowisko. Grzegorz Głuch zapowiada ambitny, wielogłosowy repertuar w wykonaniu chóru.

Tegorocznym hasło Koncertu Chwały brzmi „Owocem Ducha jest miłość”. Nawiązuje do odbywającego się aktualnie w Kościele roku Ducha Świętego. Inicjatorem wydarzenia oraz jego dyrektorem jest ks. Mirosław Ładniaka.

Patronem honorowym koncertu będzie ks. Arcybiskup Stanisław Budzik – Metropolita Lubelski, który podczas czwartkowego wieczoru skieruje do zebranych swoje przesłanie.

XVI Koncert Chwały będzie w całości transmitowany na żywo na stronie organizatora: koncertchwaly.lublin.pl

Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Spotkanie informacyjnie w ramach programu Kreatywna Europa
Spotkanie informacyjnie w ramach programu Kreatywna Europa Creative Europe Desk Polska zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na projekty audiowizualne, kulturalne i kreatywne w ramach programu Kreatywna Europa.
Lublin wśród miast ubiegających się o zwrot środków za ...
Lublin wśród miast ubiegających się o zwrot środków za reformę oświaty Największe polskie miasta wzywają rząd do zwrotu środków finansowych za skutki reformy oświaty. We wtorek, 21 maja, samorządowcy złożyli w Ministerstwie Finansów wezwania do zapłaty na łączną kwotę ponad 103 mln zł.
Nabór przedsiębiorstw na misję gospodarczą do Amsterdamu, 7-10 lipca ...
Nabór przedsiębiorstw na misję gospodarczą do Amsterdamu, 7-10 lipca 2019 r. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie zaprasza przedsiębiorców z województwa lubelskiego do udziału w naborze na misję gospodarczą połączoną z udziałem w międzynarodowych Targach Mody ?Modefabriek ? Amsterdam Fashion Trade Event? w Amsterdamie, Holandia
Zarzut usiłowania zabójstwa i tymczasowy areszt dla zatrzymanego 28-latka ...
Zarzut usiłowania zabójstwa i tymczasowy areszt dla zatrzymanego 28-latka Zarzut usiłowania zabójstwa i nieudzielenia pomocy usłyszał 28-letni mieszkaniec gm. Głusk. Mężczyzna w minionym tygodniu wdarł się do jednego z mieszkań na lubelskich LSM-ach i pobił 25-latka. Pokrzywdzony mężczyzna w stanie zagrażającym życiu trafił do szpitala. Sprawcę pobicia zatrzymali kryminalni z KMP w Lublinie. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany.
II miejsce st. sierż. Mateusza Koczmary w Mistrzostwach Europy ...
II miejsce st. sierż. Mateusza Koczmary w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin St. sierż. Mateusz Koczmara zajął II miejsce w Wagowych Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin. Zawody odbyły się w we wrocławskiej hali Orbita. Policjant na co dzień pełni służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie. W swojej karierze sportowca brał wielokrotnie udział w zawodach zajmując czołowe miejsca, m.in. w Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski Regionu Wschodniego, Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach i Pucharze Europy.

Najczęściej czytane

Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Powiat lubartowski: Krzysztof mówi, że ma słowiańską duszę i za kołnierz nie wylewa. A filmiki, jak to robi, mają w internecie w sumie blisko osiem mln odsłon. Jego kanał na YouTube obserwuje już blisko 250 tys. osób. Najpopularniejszy film - jak pije denaturat - ma grubo ponad 1,3 mln odsłon.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
[email protected]
Reklama
#ST(reklama)