Dziś są imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

dodane: 29-05-2018 13:50   |   wyświetleń: 523

XVI Koncert Chwały już w czwartek. Będzie wielkie widowisko

Już w najbliższy czwartek po raz kolejny zagra Koncert Chwały. Ponad 150 artystów wystąpi wspólnie na scenie pod lubelskim zamkiem. Organizatorzy przygotowali wspaniałe widowisko z wielkim rozmachem.
XVI Koncert Chwały już w czwartek. Będzie wielkie widowiskofot. Materiały organizatora 
Tego wieczoru sceną zawładnie cała trójka Cugowskich. Krzysztof Cugowski wraz z synami, Piotrem i Wojciechem to największe gwiazdy tego wydarzenia. Poza nimi usłyszymy szerokie spektrum muzyki. Od muzyki reggae, przez rasowy gospel, po potężne brzmienie chóru na skalę największych festiwali.

150-ciu chórzystów zaśpiewa wspólnie na scenie. To ogromne i niezwykle trudne przedsięwzięcie jakie przygotowujemy już od miesięcy. Wszyscy bowiem muszą się nauczyć wszystkich 20 aranży piosenek jakie zagramy tego wieczoru – mówił o swoim projekcie Grzegorz Głuch, producent muzyczny Koncertu Chwały.

Wśród nich Gospel Rain - jeden z najbardziej znanych polskich zespołów chrześcijańskich. Jest swego rodzaju motorem koncertu, któremu towarzyszy od lat. Ich piosenki i aranżacje stały się wręcz znakiem rozpoznawczym tego wydarzenia.

Pozostała ponad setka artystów to stworzony specjalnie na to wydarzenie Chór dla Jezusa. Złożony w całości z wokalistów z różnych stron i grup religijno - muzycznych, chętnych współtworzyć to wspaniałe widowisko. Grzegorz Głuch zapowiada ambitny, wielogłosowy repertuar w wykonaniu chóru.

Tegorocznym hasło Koncertu Chwały brzmi „Owocem Ducha jest miłość”. Nawiązuje do odbywającego się aktualnie w Kościele roku Ducha Świętego. Inicjatorem wydarzenia oraz jego dyrektorem jest ks. Mirosław Ładniaka.

Patronem honorowym koncertu będzie ks. Arcybiskup Stanisław Budzik – Metropolita Lubelski, który podczas czwartkowego wieczoru skieruje do zebranych swoje przesłanie.

XVI Koncert Chwały będzie w całości transmitowany na żywo na stronie organizatora: koncertchwaly.lublin.pl

Video

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)