Dziś są imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Centrum Kultury w Lublinie
dodane: 10-05-2019 11:39   |   wyświetleń: 476

Wystawa Kojarz kolaż

Wystawa prezentuje szerokie spektrum techniki artystycznej jaką jest kolaż.
Wystawa Kojarz kolaż 

Zobaczymy wycinanki analogowe tworzone poprzez papier i nożyce oraz cyfrowe, jak wydruki i animacje filmowe do unikalnych instalacji typu site-specific, dzieła znane oraz pokazywane po raz pierwszy prace młodych twórców. Miejsce szczególne w tej ekspozycji zajmą kultowe już „Wyklejanki” Wisławy Szymborskiej, a także stale powiększająca się na korytarzu galerii realizacja rysunkowa Mariusza Tarkawiana.

Lista artystów biorących udział w wystawie: Alicja Biała, Monika Chlebek, Tomasz Ciecierski, Edyta Ciosek, Justyna Górecka, Aleksandra Grünholz, Bartek Jarmoliński, Ewelina Karpowiak, Grzegorz Kozera, Mariusz Kruk, Rafał Kucharczuk, Kaja Kurczuk, Irena Nawrot, Ola Niepsuj, Krystyna Piotrowska, Małgorzata Rybicka, Mateusz Szczypiński, Wisława Szymborska, Mariusz Tarkawian, Karolina Wojciechowska.

18:00 – 2019-05-10 – Galeria Biała – wstęp wolny

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Od 2 września br. funkcjonowanie komunikacji miejskiej ulegnie zmianie
Od 2 września br. funkcjonowanie komunikacji miejskiej ulegnie zmianie Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że z dniem 2 września br. wchodzą w życie nowe rozkłady jazdy. Dojdzie do kilku istotnych zmian, w tym do zmiany częstotliwości kursowania niektórych linii autobusowych.
Kierowca forda nie chciał potrącić psa. Uderzył w niego ...
Kierowca forda nie chciał potrącić psa. Uderzył w niego samochód ciężarowy Mężczyzna kierujący fordem dostrzegł psa przebiegającego po przejściu dla pieszych. Zahamował gwałtownie, by nie potrącić zwierzęcia. Jadący z tyłu kierowca ciężarówki zaskoczony manewrem uderzył w tył jego auta.
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu Polskie partie rozpoczęły już kompletowanie list kandydatów, którzy wystartują w tegorocznych wyborach do Sejmu. Podajemy nazwiska polityków, którzy do wyborów parlamentarnych w 2019 roku wystawi na Lubelszczyźnie Platforma Obywatelska, startująca w ramach tzw. Koalicji Obywatelskiej.
Lubelskie uczelnie znalazły się w światowym rankingu CWUR
Lubelskie uczelnie znalazły się w światowym rankingu CWUR The Center of World University Rankings wskazało listę 2000 najlepszych uczelni na świecie. Na tym szerokim zestawieniu znalazły się 3 uczelnie wyższe znajdujące się w Lublinie.
Zatrzymał pijanego i poszukiwanego kierowcę
Zatrzymał pijanego i poszukiwanego kierowcę Policjant z OPP w Łodzi w dniu wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Mundurowy w m. Tuszów zauważył kierującego pojazdem marki Volkswagen, który jechał całą szerokością jezdni. Okazał się nim 28-latek, który miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, sądowy zakaz i był poszukiwany... za jazdę na podwójnym gazie.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41